MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Spor » Kartalspor’a Titanic otelde dayanışma gecesi yapıldı
Kartalspor’a Titanic otelde dayanışma gecesi yapıldı


Bank Asya 1.Lig temsilcimiz Kartalspor’un dayanışma yemeği Titanic Otel’de gerçekleştirildi.

MEVCUT İMKÂNLARIMIZI SEFERBER ETTİK

Kartal ‘ın sporsever Belediye Başkanı Op. Dr.Altınok Öz, Kartalspor’un yemekli gecesinde yapmış olduğu konuşmada Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in “Ben sporcunun çevik ve ahlaklısını seviyorum”  sözünü hatırlattı. Kartal’da sporun kalkınabilmesi ve başarılı olabilmesi için mevcut imkanlarını seferber ettiklerini belirten Başkan Öz, şöyle devam etti: “ Yıllardır kendisini sahalarda izlediğimiz değerli sporcu ve teknik adam sayın Ergün Penbe’yi veya Kemalettin’i, veya Volkan’ı  o güzel, kişilikli  ve kimlikli yapılarıyla Kartalspor’un teknik yöneticileri oldular. Onlara buradan bir alkış yollayalım.

Onları seviyoruz her şeyden önce İNSAN olarak seviyoruz, sevmeye de devam edeceğiz. Ben bir yerel yönetici olarak şunu da rahatlıkla ifade edeyim ki; Kartaspor’un ALT yapısı, Kartalspor’u yedekleyecek yapıda ve güzellikte” dedi.

HEPSİNE SELAM GÖNDERİYORUM

Başkan Öz, şöyle devam etti. “ Altyapı’dan da pırıl pırıl sporcular geliyor onları zevk ve gururla izliyoruz. Onlara da buradan sevgilerimizi yolladığımızı alkışlarımızla pekiştirelim. Aralarını da yeni katılanlar var. Aramızda geçmişten bugünü gelen çok değerli arkadaşlarımız var. Kaptan Mesut, olmak üzere hepsine sevgilerimi sunuyorum. O kadar seviyorum ki onları bazen maçlarına gidiyorum bazen gidemiyorum. Gidemediğim zamanda çok üzülüyorum. Kartallı oluşları Kartalspor’a yakışır şıkta oluşları beni fazlasıyla mutlu ediyor. Onlara da bir selam yollayalım mı? Kartalspor’un güzel taraftarlarına buradan sevgi ve selamlarımı yolluyorum. Bir Kocaelispor maçından sonra  bana söz verdiler bir yıldır o kadar güzel bir seyirci oldular ki.Kartalspor taraftarlarını da bir alkış istiyorum.

KARTALSPOR ŞİRKETLEŞECEK

Kartalspor kurumsallaşıyor. 13.11.2010 tarihinde gerçekleştirilecek olan Kartalspor’un Olağanüstü Genel Kurulu’nda ŞİRKETLEŞMENİN ilk adımını atacak ve Kartalspor bir yerde kendi yağı ile kavrulacak.

Ondan sonra bizlerden beklenende Kartal’a yakışır MODERN bir Stat inşa etmek olacak. Stadımızı inşa edeceğiz onları kişilerin emrinde kalmayacak şekilde Kartalspor’un yapılaşmasını sağlayacağız ondan sonra da Bursaspor’un yaptığını, Gaziantepspor’un yaptığını, Trabzonspor’un yaptığını bizde yapacağız. Kartalspor’un LAYIK olduğu yerlerde göreceğiz inşallah. Eski yöneticimiz hanım yöneticimiz Nimet hanımı görüyorum ve ona da bir alkış istiyorum. Kartalspor üç tane hanım yönetici ile yola çıkan bir kulüptü.İnşallah bundan sonraki dönemde de  Kartalspor Yönetim kurulunda daha çok  hanım görmek isteriz. Hepinize katkılarınız için katıldığınız için  teşekkür eder, sevgiler saygılar sunuyorum. İyi eğlenceler diliyorum.”şeklinde ki konuşması coşkuyla alkışlandı.

Aydın, Amacımız Kartalspor’u kurumsal bir kimliğe kavuşturmaktır.

Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın, yapmış olduğu “Hoş geldiniz” konuşmasında Kartalspor’un köklü ve güçlü bir takıl olduğunun altını çizdi.

Kartalspor’un genç ve başarılı Başkanı Binali Aydın, “ Yönetime geldiğimiz günden itibaren, bizden sonsuz desteğini esirgemeyen, Kartal Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Altınok Öz      ve eşleri sayın Feray Öz’e sizlerin huzurunda Yönetim Kurulum adına Teşekkürlerimi sunuyorum. Değerli misafirlerimiz. Yönetime geldiğimiz günden itibaren Kartalspor’un çizgisini daha yukarılara taşımak için kurumsal çalışmalara önem verdik Amacımız Kartalspor’u ilerleyen günlerde, daha kurumsal bir kimliğe kavuşturmaktır.

Çalışmalarımızda bizlerden manevi desteğini esirgemeyen Sayın İl Genel Meclis üyelerimize, Kartal Belediyesi Meclis üyelerimize, Kartal Belediyesi Yönetimine ve kardeş kulübümüz olan Kartal Belediyespor Yönetim Kuruluna, ayrıca TEŞEKKÜR etmek istiyorum.

Bu güzel gecede, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyduğumuzu, bir kez daha belirterek, eğlenceli bir akşam geçirmeniz dileği ile hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Afiyet olsun” dedi.

Daha sonra sahne alan ünlü sanatçıların seslendirdikleri eserlerle adeta coşan Kartalspor gönüllülere gecenin ilerlemiş saatine kadar gönüllerince eğlendiler.

Geceye Kartal Kaymakamı Nuh Mete Hamurcu, Kartal Belediye Başkanı ve Kartalspor Kulübü Onursal Başkanı Op. Dr.Altınok Öz, eşi Feray Öz Hanımefendi, Kartal spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın, Kartalspor Mali Direktörü Yusuf İnanır, Kartalspor’un başarılı Teknik Direktörü Ergün Penbe, Kartal 1949 Genç Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Çelik, Caykur Rizespor Başkan Vekili Halim Mete, Çaykur Rizespor Sportif Asbaşkan Bekir Mete, Kartal İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Dereboylu, İlçe Spor Müdürü İsmail Şenay, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Hasan Uzunyayla, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Haydar Oğuz ve İlçe Yönetim Kurulu, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Dr. Turgut Mermertaş, Hasan Kumral, Aziz Bayar, Figen Mavi, Orhan İspekter, Kartal KENT Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yazıcı, Kartal Belediyesi Zabıta Müdürü Atilla İlgün, Temizlik İşleri Genel Müdürü Hüseyin Güler, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Oğuzhan Dumlu, Kültür Müdürü Ayhan Taş, Karyapsan A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Nas, CHP Meclis üyeleri Atıla  Duman, AK Pati Meclis üyeleri Hayrettin Yeşilyurt, Hayrettin Küçükali, Spor ve İş dünyasının tanınmış isimleri ve Kartalspor’lu futbolcular katıldı.

Fethi Satıcı

Galeri
📆 13 Kasım 2010 Cumartesi 12:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR