MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » MHP Kartal İlçe Teşkilatı, bayramda şehitleri ve ailelerini unutmadı
MHP Kartal İlçe Teşkilatı, bayramda şehitleri ve ailelerini unutmadı


Kurban bayramını ziyaretler ile geçiren MHP Kartal İlçe Teşkilatı Şehit mezarlarını ve ailelerini unutmadı.

Milliyetçi Hareket Partisi, Bayramın ikinci günü yaptığı çocuk esirgeme kurumu ve yaşlılar Yurdu ziyaretinden sonra Şehit kabirlerini ve ailelerini ziyaret ettiler.

İlçe Başkanı H.Metin Özüpek ve yönetim kurulu üyeleri, Soğanlık mezarlığında yatan ve 1997 yılında şehit edilen ilçe Başkanları Nihat Uygun’un ve güney doğuda şehit edilen Oktay Karakelle’nin kabirlerini ziyaret ettikten sonra, merhum Karakelle’nin babası Hüsamettin Karakelle’yi,  Bayburt’lu lar Avşar köyü derneği’nde ziyaret ettiler. Buradan yine güney doğu da şehit edilen üsteğmen Gökhan Yavuz’un Babası Hikmet Yavuz’u, Topselvi mahallesinde ki evinde ziyaret ederek Bayramını kutladılar. Buradan da, Merhum Nihat Uygun’un Atalar mahallesinde oturan Babası Hasan Uygun ile evinde bayramlaştılar.

İlçe Başkanı H.Metin Özüpek “ Atalarımızın canları pahasına bizlere emanet ettiği vatanımızı, canlarını vererek korumaya devam eden Şehitlerimizi hürmetle yad ederken, ailelerine sabır diliyor ve Kurban Bayramlarını kutluyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Necdet TÜRKÜZEL

Galeri
📆 22 Kasım 2010 Pazartesi 10:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR