MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Flaş Flaş !, Toplum » Aldatılan adam karısını ve sevgilisini ormana kaldırdı
Aldatılan adam karısını ve sevgilisini ormana kaldırdı


 Evinde yakaladığı şahsı ormanda ağaca bağlayıp dövdü

 

  

 

  

 

  Maltepe’de, karısını evde başka bir erkekle yakalayan koca, karısını ve yakaladığı şahsı iple bağlayarak ormana götürdü. Yakaladığı şahsı ağaca bağlayarak taşla dövmeye başlayan kocayı olay yerine gelen polis ekipleri durdurdu.

Başıbüyük Mahallesi’nde meydana gelen olayda, karısının eve başka bir erkek aldığı yönünde bir yakınından telefon ihbarı alan G.Ö. isimli şahıs, iş yerini terk ederek eve gitti. Aniden evine giren G.Ö., karısının yanında tanımadığı D.Ç.’yi görünce çılgına döndü. D.Ç.’yi ve karısı G.Ö.’ye vurmaya başlayan öfkeli koca, hırsını alamayınca komşusunu telefonla arayarak ip getirmesini istedi. Getirilen ip ile D.Ç.’yi bağlayan ve sokakta sürüklemeye başlayan G.Ö., karısını da yanına alarak yakındaki ormana geldi. Ormandaki ağaçlardan birine D.Ç.’yi iple bağlayan öfkeli koca, eline aldığı taşla şahsı dövmeye başladı. Bu sırada D.Ç.’nin ormana iple sürüklenerek getirildiğini ve ağaca bağlanarak taşla dövüldüğünü gören bazı mahalle sakinleri de, polisi telefonla arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ise ormana geldiklerinde gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. İple ağaca bağlanmış vaziyetteki D.Ç.’nin G.Ö. tarafından taşla öldüresiye dövüldüğünü gören polis, dövülen D.Ç.’nin iplerini çözdü. Durumun polise anlatılmasının ardından D.Ç. ile G.Ö. gözaltına alındı.

Polis ekiplerine olayla ilgili bilgi veren ve ipi G.Ö.’ye getirdiğini söyleyen komşusu, “Benden ip istedi ben de götürdüm, sonra da adamı ağaca bağladı. ‘İster vur ister öldür ama ben karışmam’ dedim.” şeklinde olayı anlattı. D.Ç’nin sürüklenerek ormana götürüldüğünü ve ağaca bağlanarak dövüldüğünü gören bir kadın da, “Bir adam diğer adamı iple bağlamış sürükleyerek ormana götürdü, orada adamı bağlayarak taşla vurmaya başladı.” dedi.

İki küçük çocuğu ile birlikte karakola gelerek ifade veren G.Ö. ifadesinin ardından serbest bırakılırken, karısı G.Ö. ve sevgilisi olduğu iddia edilen D.Ç., gözaltına alındı.

İSTANBUL(CİHAN)-

📆 23 Kasım 2010 Salı 12:41   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR