MENÜ ☰
23 Ocak Uğur Mumcu'yu anma Yol Koşusu
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Spor » Kadir Özcan: “ çok üzülüyorum”
Kadir Özcan: “ çok üzülüyorum”


  Kartalspor’un önceki Teknik Teknik Direktörü Kadir Özcan, üç yıl seve seve hizmet verdiği Kartalspor’un şansız bir dönem geçirmesini üzüntü ile takip ettiğini söyledi. Takımın elde ettiği 11 puan ile tehlikeli bölgenin sınırına yaklaştığını hatırlattı ve “ Kartalspor’da görev yaptığım süre içersinde hiçbir Allah’ın kuluna yanlışımız olmamıştır, olmaz da” diye konuştu.

SEVE SEVE GELİRİM

     Kendisine telefonla ulaştığımız tecrübeli ve başarılı teknik adam Kadir Özcan’a Kartalspor’dan takımın başına geçmesi noktasında bir teklif gelirse bu teklife yanıtınız ne olur? Şeklindeki sorumuza Kartalspor’un efsane Teknik Direktörü Kadir Özcan, şöyle yanıt verdi: “ Bank Asya 1.Lig’de zirveye oynayan dört takım içinde bana teklif yapılsa ki yapıldı. Ben Kartalspor’u tercih eder ve seve seve gelir, yüreğimi ortaya koyarım. İnanırmısınız üç yıl emek verdiğim, bir alt lige düşmekten kurtardığım Kartalspor’un başarısız bir dönem geçirmesine içim yanıyor. Çocuklar beni devamlı arıyorlar, onlara var güçleri ile sahada mücadele etmelerini söylüyorum, moral vermeye çalışıyorum” dedi.

SAYIN ÖZ’Ü ÇOK SEVİYORUM

    Kartal Belediye Başkanı ve Kartalspor’un onursal Başkanı Op. Dr.Altınok Öz’ü çok sevdiğini de hatırlatan Kadir Özcan, “ Sayın başkanla bizim aramızda geçen hiçbir olumsuzluk yok, olamazda. Sayın Öz’ü çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Kartalspor’un en zor günlerinde yanında olmuş ve taşın altına elini koymuş çok değerli bir insandır. Kartalspor’u uçuruma düşmekten kurtarmıştır bu bir gerçektir. Ayrıca Kartalspor, yönetim kurulu Başkanı Sayın Binali Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile de yakın dostluklarımız var. Mesela Kartalspor’un Orduspor ile yapmış olduğu karşılaşmayı birlikte izledik ve onları alıp Trabzon’a götürdüm ve misafir ettim. Yani benim Kartalspor yönetimi ile de bir sorunum yok. Onlarda takımın başarılı olabilmesi için tüm imkânlarını kullanıyorlar, çok büyük çaba da harcıyorlar” ifadesini kullandı.

TAKIMI BOZMAYIN DEDİM

  “Kartalspor neden başarısız ve şansız bir dönem geçiriyor”? şeklindeki sorumuza  Kadir Özcan, şöyle yanıt verdi: “ Takımdan ayrılırken Sayın Yusuf İnanır’a kimseyi göndermeyin bu kadroyu bozmadan takıma 5-6 takviye yapın. 10-15 tane topçu almaya gerek yok. Yoksa Giresunspor, gibi olursunuz dedim. Takıma santrafor monte edilmesi lazım. Şadi’yi almışsan onu takıma koyup motive edeceksin. Penaltı kaçırana penaltı attırma. Kartalspor’un Altay ve Mersin İdmanyurdu maçlarından alacağı birer puan ile Kartalspor’un puanı 13 olur. İnşallah galip gelirler ve puanları iki maçta 17 olur.

 Bunlar çok zor ve sonuçları önceden belirlenmesi imkansız karşılaşmalardır. Altay ve Mersin İdmanyurdu Bank Asya 1.Ligin güçlü ekipleridir. Geçen sezon bu aylarda Kartalspor’un puanı 24 idi. Yarıdan fazla bir düşüş var. Şu konunun altını da çizmek istiyorum konuşmak gerekirse ben oraya gelir konuşurum.” Hatırlatması yaptı.

Özcan, Kartalspor’u düşme hattından kurtaracak, eski başarılı günlerine döndürecek reçetenin de hazır olduğunu sözlerine ekledi.

FETHİ SATICI

📆 24 Kasım 2010 Çarşamba 09:04   ·   💬 4 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR