MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Spor » Özcan: Bolu maçına taraftarları bekliyoruz

Özcan: Bolu maçına taraftarları bekliyoruzKartalspor’un yeniden başına getirilen Kadir Özcan, gazetemize yapmış olduğu özel açıklamada başarıya giden yolda dört faktörün çok önemli olduğunu söyledi. Kartalspor’un önünün açık ve başarıya susamış bir takım olduğunu hatırlatan tecrübeli teknik adam kadir Özcan, “ Yuvamıza döndük yuvanın ve camianın yabancısı değilim.

Her şeyden evvel ne olursa olsun Kartalspor, tanıdığımız bir camia, kötü durumda da olsa bunun üstesinden gelmesini bilir. Burada önemli olan Yönetim, Taraftar, Kadro ve Medya birlikte hareket ederse mutlak surette çözemeyeceğimiz sorun olmaz diye düşünüyorum.

Bu arada takımın eksik yönleri olabilir bunlarda zaten birinci yarının son maçı Bolu. İnşallah Pazar günü bu maçı kazanmak için sahaya çıkacağız. Ondan sonra da eksikliklerimizin ne ve neler olduğunu eksikliğimiz nedir ve hangi mefkie oyuncu alırız, ne yapabiliriz diye onu düşüneceğiz. Şu anda sadece takım olarak Boluspor, maçına odaklandık. Bu camiada bütünlük olursa, birlik ve beraberlik olursa ben her zorluğun ortadan kalkacağına ve başarılacağına inanıyorum” diye konuştu.

ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ

Yeniden Kartalspor’un Teknik Direktörlüğüne getirilmesi Kartalspor camiasında ve futbolcular üzerinde olumlu etki yaptığı belirtilen Kadir Özcan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “ Kartal çok büyük bir ilçe, Kartalspor’da çok büyük bir camia bana göre şu anda bulunduğu konumu hak etmiyor. Burada kadir Özcan ve Ergün Penbe ayırımı yapmamak lazım. Bizler teknik adamız zaten  başarısızlıklarda yöneticiler gidemeyeceğine rağmen hoca olarak bizler gidiyoruz. Onun için burada önümüze bakacağız ve burada sağlıklı düşünmek lazım diye düşünüyorum ben.

Taraftar stadı doldurmalıdır…

Elimizden geleni, bizim üremize düşen görevi biz her zaman yapmaya hazırız. Zaten bunu herkeste biliyor o anlamda birlik ve beraberlik içersinde olalım. Bolu maçı bizim için çok önemli burada bana göre Kartalspor taraftarlarına çok büyük iş düşüyor. Kartalspor-Boluspor karşılaşmasında mutlaka stadı doldursunlar istiyorum. Kartalspor’a sahip çıkma adına. Bizde onlara ÜÇ puanı hediye edeceğiz diye düşünüyorum” ifadesini kullandı.

BENDE CAMİAYI SEVİYORUM

Kartalspor, camiasının kendisini çok sevdiğini ve güvendiğini de hatırlattığımız da tecrübeli KURT hoca Kadir Özcan, duygularını şöyle ifade etti: “ İnsanlarla olan ilişkimiz her zaman iyidir yapılan bir hizmet var ki burada camia beni seviyor ve istiyor.

Bir buçuk yıldan beri Kartal’dayım onun benim camia ile diyaloğum  da iyidir. Onlarda görüyorlar Kartalspor, taraftarları Trabzonspor gibi yani futbolu bilen bir taraftar grubuna sahip Kartalspor.O anlamda bende onları çok seviyorum onlarda bizi seviyorlar.Hep birlikte başarıyı yakalayacağımıza da inanıyorum ve TÜM camiayı Kartalspor-Boluspor maçına bekliyorum” dedi.

TAKIM HIRSLI GÖRÜLDÜ

Kartalspor’un teknik patronu Kadir Özcan, Perşembe günü takıma ilk idmanı yaptırdı. Kartalspor’un kendi sahasında yapmış olduğu çalışmayı Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın, bazı Kartalspor’lu yöneticiler, Kartalspor 1949 Genç Taraftarlar Derneği Yönetim kurulu Başkanı Ufuk Çelik, Futbol adamları Erdoğan Koç, Erdoğan Özyuva ve çok sayıda Kartalspor taraftarları izledi.

Yoğun yağmur altında gerçekleştirilen çalışmaya Futbolcular ısınma, düz koşu ve daha sonra da A ve B takımı olarak maç yaptılar. 2 saat 10 dakika süren Antrenman da Kartalspor’lu Futbolcuların hırslı ve morelli olukları görüldü. Bu arada teknik patron Kadir Özcan’ın Aferin Debola, çok güzel Şadi, harikasın Mehmet” gibi sözlerle futbolcular arasında iletişim kurması dikkat çekti.

Bazı futbolcuların Antrenman  öncesi ve sonrası k hocaları ile sarmaş dolaş olmaları dikkat çekerken, takımın Kadir Özcan’la olan ilk Antrenmanında motive oldukları da dikkatten kaçmadı.Bu arada  Kartal Genç taraftarlar Derneği’nin karşı açık tribüne astıkları  ve üzerinde “Adam gibi adam Kadir Özcan” yazılı pankart bir yerde Özcan’a olan sevgi ve güvenin bir işareti olarak yorumlandı.

FETHİ SATICI

Galeri
Etiketler: , ,
📆 17 Aralık 2010 Cuma 10:24   ·   💬 3 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR