MENÜ ☰
Ramazan Ayı
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Gençlik, Manşet, Spor » Tuzla Belediyesi Spor Başarıya Doymuyor

Tuzla Belediyesi Spor Başarıya DoymuyorTuzla Belediyesi Spor Kulübü’nün şampiyon sporcuları yeni başarılara imza atmaya devam ediyor.  Kulüp sporcularından Mustafa Okumuş, İzmir’de gerçekleştirilen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu oldu. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, şampiyon sporcuyu makamında kabul ederek, ödüllendirdi.

Daha önce Konya’da yapılan Türkiye Low Kick Boks Şampiyonası’nda ikincilik derecesi kazanarak Gümüş Madalya alan Mustafa Okumuş, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Okumuş, geçen hafta İzmir’de yapılan Türkiye Kick Boks Full Contak Stili’nde ‘Türkiye Şampiyonu’ oldu. 46 ilden yaklaşık bin 500 sporcunun katıldığı şampiyonada birincilik kürsüsüne çıkan Okumuş, önümüzdeki Ekim ayında ise Avusturya’da düzenlenecek olanDünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Şampiyon sporcu Mustafa Okumuş’u makamında kabul eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi olarak başarılı gençlere destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Başarılı sporcuyu para ödülüyle ödüllendiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, gençlerin önünü açacak her türlü sportif faaliyete destek olacaklarını belirtti.

Kabulde, Türkiye Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Tuzla Belediyesi Spor Kulübü Sorumlusu Zekeriya Tutar ile şampiyon sporcuların hocası, Tuzla Belediye Spor Kulübü Uzakdoğu Sporları Teknik Direktörü Tacettin Ata da hazır bulundu.

Bu arada, Tuzla Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, İzmir’de yapılan aynı şampiyona da ‘Gençler’ kategorisinde 2 ikincilik ve üçüncülüğün yanı sıra ‘Büyükler’ kategorisinde Kenan Günaydın ile Türkiye ikinciliği de elde etti.

📆 20 Ağustos 2009 Perşembe 10:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR