MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Manşet, Sivil Toplum » Küçükalioğlu Vakfı’nın Eğitime Katkı gecesi

Küçükalioğlu Vakfı’nın Eğitime Katkı gecesiKüçükalioğlu Vakfının geleneksel yardımlaşma ve dayanışma gecesi Kartal sahilindeki Karayemiş Trabzon Spor tesislerinde yapıldı. Ülkemizde kutlanan 23 Nisan çocuk bayramı şenliklerine denk gelen cumartesi günü akşamı büyük bir katılımın olduğu Vakıf gecesi, KRAL Karadeniz Televizyonun dan da canlı olarak yayınlandı.
Karadeniz müziğinin ünlü sanatçılarından Onay ŞAHİN in sahne aldı.

Geceye, Kızılay Genel Başkanı Tekin KÜÇÜKALİ olmak üzere, Prof. Dr. Ferhat KÜÇÜK, Prof Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU, Küçükalioğlu Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Göksal KÜÇÜKALİ, CHP Trabzon Millet Vekili Akif Hamza ÇEBİ, Kartal Ak Parti ilçe Başkanı Temurhan YILDIZ, Zonguldak MHP il Başkan yardımcısı Şükür KÜÇÜKALİ, HAS Parti Trabzon Millet Vekili adayı İsmail Hakkı KÜÇÜKALİ, Ak Parti İstanbul Millet Vekili adayı Metin KÜLÜNK, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı, Ünsal KIRAÇ, Doç. Dr. Necmi KURT, Opr. Dr. Hasan Fehmi KÜÇÜK katıldılar.

Hazırlanan slayt gösterisinin ardından, Vakıfın Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin KÜÇÜKALİ misafirlere yaptığı selamlama konuşmasından sonra Vakfın faaliyetlerini ve hedeflerini anlattıktan sonra kürsüye gelen, Tekin Küçükali, Göksal Küçükali, Akif Hamza Çebi, birer selamlama konuşması yaparak, gecenin hazırlanmasında emeği geçen Vakıf yöneticilerine teşekkür ettiler.

Yapılan konuşmaların ardından Karadeniz horon ekibinin sunduğu müthiş gösteri den sonra, gerek sponsor olarak, gerekse farklı şekillerde katkıda bulunan Ertuğrul KÜÇÜK, Fatma KÜÇÜKALİ, Sevilay KÜÇÜKALİ, Sema KÜÇÜKALİOĞLU ÖZKILIÇ, Ömer SÜRMEN, İbrahim YILMAZ ile İMMERGAS, BULUT BİLİŞİM, LİKOĞLU GRUP, ALBARAKA ve KAPTANLAR ENERJİ yetkililerine plaketleri takdim edildi.
Daha sonra sahneye çıkan Onay ŞAHİN başta dertleri derelere türküsü olmak üzere bir çok türküleri peşpeşe sıralayarak katılanları coşturdu, böylece iki saat boyunca sahnede kalan gençlerde horona doydu.

Kartal Haber Merkezi

Galeri
📆 26 Nisan 2011 Salı 13:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR