MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Spor » Okullararası yıldız futbol şampiyonu Mahmut Kemal İnal oldu

Okullararası yıldız futbol şampiyonu Mahmut Kemal İnal olduKartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği ilk öğretim Futbol Müsabakaları Kartal spor alt yapı tesislerinde  oynandı. Müsabakalar bu eğitim öğretim yılında 3. şampiyonluğuna ulaşan MAHMUT KEMAL İNAL İ.Ö.O’nun şampiyon olmasıyla sona erdi.

Final maçında  50. yıl General Rafet Bele  İ.Ö.O’nu 2-1 yenerek şampiyon oldu.
Okulumuzun spor sever müdürü Necmi AYDIN  müsabakalar boyunca takımdan desteğini hiç esirgemedi. Aydın yaptığı açıklamada ” Emeği geçen müdür yardımcılarım  Murat Günaydın , Mehmet Kaya ve Antrenörümüz Serdal MERAL’ı tebrik ediyorum.Burada şampiyonluklar amaç değil araçtır, önemli olan çocuklarımızın spor yapmasıdır” dedi

Mahmut Kemal İ.Ö.O Müdür Yrd . Murat GÜNAYDIN ” Biz bir eğitim  kurumuyuz tabi ki birinci önceliğimiz eğitim, burada sporu kullanarak çocuklarımızı büyüme ve gelişme dönemlerinde fiziksel ve zihinsel olarak gelişimlerine katkıda bulunmak, sporun evrensel değerlerini ( kaybetme , kazanma duygusu , yardımlaşma, ve spor disipliniyle büyümüş ) çocuklarımıza kazandırmaktır.” dedi.

Günaydın, şampiyonluk da emeği geçen başta çocuklara ve takım antrenörü Serdal MERAL ‘i tebrik etti.

 

📆 29 Nisan 2011 Cuma 10:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR