MENÜ ☰
19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Politika » CHP İstanbul’da bayram coşkusu yaşandı
CHP İstanbul’da bayram coşkusu yaşandı


CHP İstanbul İl Merkezi, her bayram olduğu gibi bu bayramda da bayramlaşma coşkusuna ev sahipliği yaptı. CHP İstanbul İl Merkezi’ndeki bayramlaşmaya, İstanbul milletvekilleri, ilçe örgütü yöneticileri ve üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

CHP İstanbul İl Merkezi’nde gerçekleştirilen bayramlaşmaya, CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili M. Akif Hamzaçebi, İstanbul Milletvekilleri Süleyman Çelebi, Binnaz Toprak, Kadir Gökmen Öğüt, Aykut Erdoğdu, Mahmut Tanal, Şafak Pavey, Haluk Eyidoğan ve Ayşe Eser Danışoğlu katıldı.

CHP İstanbul İl Başkanı Bahri Şahin ve İl Yöneticilerinin ev sahipliği yaptığı bayramlaşmaya, milletvekillerinin yanı sıra ilçe örgütü yöneticileri ve üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

CHP İstanbul İl Başkanı Bahri Şahin bayramlaşmada yaptığı konuşmada, “Tüm yurttaşlarımızın ve tüm partililerimizin bayramını kutluyorum. Bayramlar, kardeşliğin, birliğin, coşkunun yaşandığı özel günlerdir. Bu özel günde, dün olduğu gibi bugün de partimizi iktidara taşımak için çalışma coşkumuzu, enerjimizi asla kaybetmeyeceğimizi bir kez daha vurgulamak istiyorum. Önümüzde yerel seçimler var. Önümüzdeki yerel seçimde, şu an 12 olan belediye sayımızı en az 25’e çıkaracağız. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı da kazanacağız” diye konuştu.

CHP’nin iç çekişmelere harcayacak zamanı ve enerjisi olmadığını vurgulayan Bahri Şahin, “Hepimiz, daha iyisini yapmak için daha çok çalışacağız. İç çekişmelere harcayacak zamanımız da enerjimiz de yok. Hepimiz tüm zamanımızı ve enerjimizi, CHP’yi iktidara taşımak için harcayacağız” dedi.

📆 03 Eylül 2011 Cumartesi 12:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR