MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Genel, Manşet » İçmeler’e bin ton asfalt
İçmeler’e bin ton asfalt


Bir yıl gibi kısa bir zamanda ilçeye 120 bin ton asfalt serimi yapan Tuzla Belediyesi, lokalize çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Tuzla Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin İçmeler Mahallesinde yürüttüğü çalışmalarda; 1 haftada 1020 tonluk asfaltlama ayrıca kilittaşı, bordür döşemesi ve yağmur suyu kanal çalışmaları tamamlandı.

Tuzla Belediyesi tarafından İçmeler Mahallesi’nde yürütülen altyapı ve asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İçmeler Mahallesi’nde yapılan asfaltlama, bin tonu aştı. Ayrıca, mahallenin sokak ve caddelerine şu ana kadar bin200 metrekarekilittaşı ve900 metrebordür döşendi. İçmeler Mahallesi’nde döşenen yağmur suyu kanalı ise900 metre.

Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İçmeler Mahallesi’nde yürütülen altyapı ve asfaltlama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İçmeler Mahallesi İncesu Caddesi, Yılmaz ve Özyaman Sokakları ile Köprülü Kavşakta toplam bin 20 ton asfalt kaplaması yapıldı.

İncesu ve Yılmaz Sokak’ta950 metrekarekilittaşı ve680 metrebordür, Dolçay Sokakta200 metrekarekilittaşı ve40 metrebordür, diğer sokakların toplamında ise50 metrekarekilittaşı ve175 metrebordür döşendi. İçmeler Mahallesi Özyaman, Yılmaz, İncesu, Kauçuk, Altunay ve Saka Sokaklarında tamamlanan yağmur suyu kanalı ise 900 metreyi buldu.

 

Etiketler: , , ,
📆 17 Eylül 2011 Cumartesi 13:46   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR