MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Sağlık » Ünlü spiker ölümün eşiğinden döndü…

Ünlü spiker ölümün eşiğinden döndü…TRT’de 12 Eylül 1980 bildirisini okumasıyla tanınan ünlü spiker Mesut Mertcan, çin yapımı büyük boy masa çakmağını kullandığı sırada çakmağın aniden patlaması sonucu ağır bir şekilde yaralanarak Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Kalça ve bacaklarından 3′ncü derece yanık tedavisi gören Mesut Mertcan “Büyük bir talihsizlik yaşadım. Çakmak birden alev aldı. Üzerimdeki giysiler tutuştu. Canımı zor kurtardım” dedi. Olayı duyan Mertcan’ın yakınları ve medya mensupları kendisini yalnız bırakmadı.

 

On gün süren tedavi sonrasında sağlığına kavuşan Mesut Mertcan’a “Neden Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi?”diye sorduk. Kulaklarımızdan silinmeyen sesi ve Türkçesi ile” Tecrübe esasına dayalı devlet hastanelerine daima güven duymuşumdur.

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, tedavim süresince beni hiç yanıltmadı. Sağlığımın güvende olduğunun farkındaydım” dedi.

Hastaneden taburcu olduğu gün mutluluğu gözlerinden okunan Mesut Mertcan, beni yeniden sağlığıma kavuşturan ve  güler yüzünü hiç eksik etmeyen tüm personele ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı Başhekim Dr. İsmail Kartal ile tüm üst yönetime teşekkür eder şükranlarımı sunarım ”dedi.Talihsiz bir kaza geçiren üstada geçmiş olsun dileklerimizi ileterek şansı bol, yolu açık olsun diyoruz…..

📆 17 Eylül 2011 Cumartesi 14:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR