MENÜ ☰
19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Spor » Tenis, Pendik’te zirveye çıktı
Tenis, Pendik’te zirveye çıktı


İstanbul’un en yüksek tepesi Aydos tepesi, bugün farklı bir spor organizasyonuna ev sahipliği yaptı.537 metreile İstanbul’un en yüksek tepesi olan Aydos tepesinde Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin ile milli sporcular gösteri maçı yaptı.

Pendik Belediyesi, İstanbul’un en yüksek tepesi olan Aydos tepesinde farklı bir organizasyona imza attı. Aydos Life Club ve Pendik Belediyesinin organize ettiği tenis turnuvasının ikinci ayağı olan 8’li Master Turnuvası’nın açılışı için Belediye Başkanı Kenan Şahin ve milli tenisçiler gösteri maçı yaptı. Bunun için özel hazırlanan tenis kortunda oynanan Kenan Şahin ve milli tenisçi Tuna Altuna’nın gösteri maçını birçok tenis severde izleme fırsatı buldu.

Maçtan sonra konuşan Belediye Başkanı Kenan Şahin, gösteri maçıyla İstanbul’un en yüksek tepesi Aydos tepesinin güzelliğine de dikkat çekmek istediklerini vurguladı. Şahin, Pendik’in her alanda hızlı bir gelişme kaydettiği gibi spor alanında da hızla geliştiğinin altını çizdi. Yerel yönetimler olarak amatör branşlara her zaman destek verdiklerini vurgulayan Şahin, “Amacımız; Pendik’te sporu bir yaşam biçimi haline getirmektir.”dedi.
Gösteri maçının ardından 30 Eylül’e kadar sürecek 8’li Master Turnuvası Aydos Life Club’da oynanmaya başladı.

 

CİHAN

Etiketler: , ,
📆 27 Eylül 2011 Salı 16:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR