MENÜ ☰
Ramazan Ayı
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Politika » Sarıgül Hareketi Kartal’da Esmeye Başladı

Sarıgül Hareketi Kartal’da Esmeye BaşladıSeçimlerden sonra durgun bir dönem yaşayan siyaset sahnesinde, Mustafa Sarıgül rüzgarı esmeye başladı. Ana muhalefet partisi Genel Başkanı Deniz Baykal’a muhalefet olduğu için partiden ihraç edilen, ve 29 Mart seçimlerine DSP çatısı altında giren,  Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, 2011 Genel Seçimlerinde Başbakan olmak için yola çıktığı Türkiye Değişim Hareketi adıyla, Türkiye genelinde ciddi bir örgütlenme çalışmaları yürütmektedir.

Türkiye Değişim Hareketi adı altında çalışmalarını yürüten Sarıgül ve ekibi yurt genelinde örgütlenme çalışmalarına Kartal’da da ilçe binası açarak devam etti. Kartal İlçe Başkanı Hasan Gedik  içinde olduğu belirtilmektedir.

Türkiye Değişim Hareketi Kartal İlçe Teşkilatı merkezinde düzenlemiş olduğu tanışma toplantısına, Türkiye Değişim Hareketi İstanbul İl Başkanı Mehmet Ali Oğuş, Türkiye Değişim Hareketi Kartal İlçe Başkanı Hasan Gedik, İl Kadın Kolları Başkanı Beyhan Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkan Vekili şimdi TDH. MYK üyesi Ümit Özerol, ayrıca İl Yönetiminde görevli Barış Özerol, ilçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Türkiye Değişim Hareketi Kartal İlçe Başkanı Hasan Gedik; “ Mehmet Ali Oğuş beyin öncülüğünde yürütülen parti çalışma sürecinde, ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla Türkiye’nin iki yıl sonraki iktidarına yönelik hazırlanıyoruz” dedi.

Türkiye Değişim Hareketi İstanbul İl Başkanı Mehmet Ali Oğuş, burada yapmış olduğu konuşmada rakiplerinin Cumhuriyet Halk Partisi olmadığını söyledi. Türkiye’nin ufkunun açık olduğunu belirti ve “ Biz daha siyasi parti olmadan, bugüne kadar 34 ilçe açılışı yaparak örgütlenmemizi yürütmekteyiz. Mustafa Sarıgül ile siyaset yapmak çok ayrıcalıklı.Herkes görecektir ki, Türkiye Değişim Hareketi, Türkiye’ye ve İstanbul’a damgasını vuracaktır. Bizim rakibimiz CHP değil, bizim rakibimiz AK Parti “ dedi. Oğuş, “ Bu ülkedeki insanlara birinci parti olacağımızın da müjdesini vermek istiyorum. Birilerinin yapamadıklarını da söylemeyeceğiz. Bu ülke çok güçlüdür ve temelleri de sağlamdır” diye konuştu.

📆 31 Ağustos 2009 Pazartesi 16:00   ·   💬 5 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR