MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Genel, Manşet, Sancaktepe, Toplum » Sancaktepeliler Kent Bayramlaşması’nda buluştu
Sancaktepeliler Kent Bayramlaşması’nda buluştu


Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve ilçe protokolünün Samandıra Kültür Merkezi’ndeki bayramlaşmasına halkın ilgisi yoğun oldu. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği Kent Bayramlaşması’nda paylaşmanın önemi biz kez daha vurgulandı.

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve ilçe protokolü Samandıra Kültür Merkezi’nde halkla bayramlaştı. Kent Bayramlaşması Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, İstanbul Milletvekilleri Ahmet Berat Conkar ve Muhammet Çelik, Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Boylu, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve halkın yoğun katılımıyla Kent Bayramlaşması gerçekleştirildi.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem Sancaktepe halkının dolu dolu ve maneviyat duygularının yoğun bir şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramı geçirdiğini belirterek, bayramların dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulduğu, sevgi, saygı ve kardeşliğin ön plana çıktığı özel günler olduğunu belirtti. Erdem; “Birlik ve beraberliğimizin sembolü olan bayramlarda herkesi kucaklamalı, yaşlıları, düşkünleri, muhtaç insanları hatırlamalı, bu güzel günlerde onları da ziyaret ederek bayram sevincini paylaşmalıyız” diye konuştu. Erdem, Sancaktepe’de her şeyin Kurban Bayramı’nın ruhuna uygun gerçekleştiğini ifade etti. Kurban Bayramı’nın amacının paylaşma olduğunu belirten Erdem, “Bunun yanı sıra yardımseverlik duygusunun şehrimizin dışındaki yerlere de uzandığını gördük” dedi.

Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan halka hitaben yaptığı konuşmada, “Göreve başladığım ilk gün olan bu mübarek günde birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü temeller üstüne inşa edildiğini bir kez daha gördüm. Bizi biz yapan değerlerden olan Kurban Bayramı sayesinde birbirimize daha çok kenetleniyoruz. Böyle bereketli bir günde sizlerle birlikte olmak Sancaktepe’nin geleceğinin aydınlık olduğunun göstergesidir. Bir Kaymakam olarak amacım birlikteliği sağlamak ve ortak akıl oluşturmak” şeklinde konuştu. Makamının her zaman halka açık olduğunu belirten Özcan, “ İsteklerinizi ve taleplerinizi her zaman dinlemeye ve uygulamaya hazırım, beraber el ele vererek Sancaktepe’yi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, İstanbul Milletvekilleri Ahmet Berat Conkar ve Muhammet Çelik, Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Boylu, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri tek tek halkla bayramlaşmasıyla kent bayramlaşması sona erdi.

Sancaktepe Belediyesi

 

 

📆 15 Kasım 2011 Salı 11:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR