MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Eğitim, Ekonomi, Flaş, Toplum » Başkan Öz’den meslek eğitimine destek
Başkan Öz’den meslek eğitimine destek


Koç Holding ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile başlatılan ’Meslek Lisesi Memleket Meselesi’ projesi kapsamında Arçelik Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servis Programı öncülüğünde Kartal’da Atalar Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi’nde Arçelik Elektrikli Ev Aletleri Laboratuarı açıldı.

Kartal Atalar Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi’nde laboratuar açılışına Kartal Kaymakamı Nuh Mehmet Hamurcu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Milli Eğitim Bahattin Gök, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Halis Yunus Ersöz, Koç Holding A.Ş. Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Levent Çakıroğlu ve Atalar Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Alaaddin Yatmaz’ın katıldıkları törende tüm protokol, Arçelik Elektrikli Ev Aletleri Laboratuarı’nın açılış kurdelesini kesti.

Başkan Öz, açılışın ardından yaptığı açıklamada, meslek liselerine verilecek desteğin ulusal ekonominin kalkınmasına katkısını dile getirerek söz konusu projenin  mesleki eğitim alanlarında önemli dönüşümler yaratacağını belirtti.

 

 

Galeri
📆 21 Aralık 2011 Çarşamba 10:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR