- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Timuçin Aşcıgil “Kaybedilmiş bir şey olmadığını” ifade etti!

Kartalsporlu oyuncu Timuçin Aşcıgil, karşılaşma sonrasında gerçekleştirilen basın toplantısında “Kaybedilmiş bir şey olmadığını” ifade etti

Timuçin; “Maçın çok zor geçeceğini hafta başından beri herkes biliyordu. Karşılaşmaya çok iyi hazırlanmıştık fakat maça iyi başlayamadık, ilk dakikalarda birde gol yiyince takım olarak demoralize olduk. Golden sonra oyunun atak tarafı bizdik ama sonradan ikinci golü yiyince moralimiz iyice bozuldu. Ferdi’nin golü gelince oyuna ortak olduğumuzu gösterdik, ikinci yarının 57.dakikasında eşitliği sağladık ve oyunun tamamen hakimi biz olduk.

Maç sonuna kadar baskı kurduk ama rakibimizin kapalı defansını açamadık. Olmayınca olmuyor sonuçta bir puan aldık, bu maçı üç puanla geçebilseydik kendimizi çok rahatlıkla Play-Off grubu içerisine atabilirdik.

Yine kaybedilmiş bir şey yok tekrar bir seri yakalayarak şansımızı devam ettirebiliriz.”dedi.

Ethem Pülgir

Kartalspor’un genç savunma oyuncusu Ethem Pülgir, “Play-Off şanslarını son ana kadar kovalayacaklarını” söyledi.

Ethem; “Maça çok kötü bir başlangıç yaptık ve talihsiz iki gol yedik. Maçın ilerleyen bölümlerinde beraberliği sağladık fakat sonrasında elimizden geleni yapmamıza rağmen galibiyeti getiren golü bulamadık.

Karşılaşmada iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum, Play-Off şansımız az olmasına rağmen matematiksel olarak mümkün olduğu sürece bu şansımızı kovalayacağız.” dedi.