MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Büyükşehir, Flaş, Genel » Vali Mutlu, yerel medyanın sorunlarını dinledi!

Vali Mutlu, yerel medyanın sorunlarını dinledi!Anadolu Yakası yerel medya temsilcileriyle Beylerbeyi Polis Evi’nde bir araya gelen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, “Bizler yetkili olarak sizlerin sorunlarını çözerek, yanınızda olacağız” dedi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Anadolu Yakası yerel medya temsilcileriyle Beylerbeyi Polis Evi’nde bir araya geldi. Kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen buluşmaya yerel gazeteciler yoğun ilgi gösterirken, buluşmada yerel medyanın sorunları ve İstanbul Ajansı’nın çalışmaları en çok konuşulan konuların başında geldi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, gazeteciliğin güzel ve zevkli bir meslek olduğu kadar zahmetli ve yorucu olduğunu söyledi. Özellikle yerelde gazetecilik yapan arkadaşların bu konuda daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu belirten Mutlu, “Bizler yetkili olarak sizlerin sorunlarını çözerek, yanınızda olacağız. Hangi camiayı dinlerseniz dinleyin büyük bir kısmında sıkıntılar yaşanıyor. Bunları çözmek için gayret göstereceğiz” dedi.

Haber akışı hızlanacak

Yerel medya ile olan iletişimin önemine vurgu yapan Mutlu, şunları kaydetti: “Haber akışını sağlamak ve iletişim halinde olmak gerekiyor. Toplanmamızdaki en büyük amaç budur. İstanbul Ajansı, haber sitesi ve basılı gazetesinden sonra İstanbul’un ilk tablet gazetesini de çıkardı. Tablet gazete ile haber akışı daha da hızlı sağlanacak. Ajans üzerinden yerel medya ile bağlantı kurarak haber akışı sağlamaya ve yardımlaşmaya devam edeceğiz.”

Mavi Tuzla Gazetesi’nden Mükremin Özkaya ise İstanbul Ajansı’nın hizmetlerinden dolayı Vali Mutlu’ya teşekkür etti. Özkaya, “Kamu kurum ve kuruluşlarından haber alımı konusunda sıkıntı çekiyorduk. İstanbul Ajansı bu sıkıntıyı ortadan kaldırarak, doğru, güvenilir ve hızlı haber alma konusunda bizlere katkı sağlıyor. Bu anlamda size ve ajans çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi

Galeri
Etiketler: , , ,
📆 04 Temmuz 2012 Çarşamba 12:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR