- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

CHP Kadın Kollarından Selzedelere Yardım

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un çeşitli ilçelerinde meydana gelen, mal ve can kaybına neden olan selden zarar gören sel zedelere Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal Kadın Kolları giysi yardımında bulundu.

 

Bölgedeki, iş adamlarından ve hayırsever vatandaşlardan temin edilen giysi, pantolon, gömlek, kazak, çorap, ayakkabı, tişört, çocuk bezi ve elektrik süpürgesinden oluşan yardım malzemeleri Çatalca ilçesine götürülerek ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

 

DEVAM EDECEK

 

Kartal CHP Kadın Kolları Başkanı Nezahet Cevizci, özellikle hayırsever iş adamlarından ve vatandaşlardan temin edilen giysi ve ev araçların yaklaşık 1000 sel zedenin yararlandırıldığını söyledi. CHP Kartal İlçe örgütü, Kadın Kolları Komisyonu olarak bu tür yardımları Ramazan Bayramı sonrasında da devam ettireceklerini belirterek, “ Sel felaketine uğrayan vatandaşlarımıza çam sakızı çoban armağanı örneği giyecek ve ev araçları yardımı yaptık. Bu tür yardımlarımız devam ediyor. Bölgemizdeki hayır sever iş adamlarımızı ve duyarlı halkımızı başlattığımız yardım kampanyasına katkıda bulunmaya davet ediyoruz.Sel zade’lere ulaştırılmak üzere yapılacak her türlü giysi ve ev araçları bağışlarını Kartal CHP ilçe örgütü vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirler. Yardımda bulunmak ve bize ulaşmak isteyen hayırseverler 0532.748.14.72’lu telefondan bizimle irtibat kurabilirler” dedi.

 

Cevizci, olası doğa felaketlerine hazırlıklı olunması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Haber: Fethi Satıcı