- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

CHP ilçe teşkilatı halkın içinde bayramlaşma yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal ilçe Başkanı Yüksel Çiftçi, Ramazan Bayramının ilk gününü halkın arasında geçirdi.

CHP Kartal ilçe Başkanı Yüksel Çiftçi, Başkan Yardımcısı Cem Arkan, CHP İstanbul İl Genel Meclis üyesi ve İlçe yönetim kurulu üyesi İlhan Güzelgün, Eğitim Sekreteri Hıdır Kaya, Yönetim Kurulu üyeleri Ertan Bektaş, Celal Mete, Kemal Alpay F. Gönül Altınöz, CHP Kartal Kadın Kolları Başkanı Nezahat Cevizci, komisyon üyeleri ve CHP Kartal Gençlik Kolları mensuplarının katıldığı Bayramlaşma Kartal Ankara caddesi’nde başlatıldı.

 

HALKLA BÜTÜNLEŞTİ

CHP’ ye Kartal’da belediye başkanlığı seçimini kazandıran CHP’nin genç ve başarılı ilçe Başkanı Yüksel Çifçi, Ankara caddesi üzerindeki iş yerlerini bir bir ziyaret etti ve esnafın Ramazan Bayramını kutladı.

Bu arada Bayram alış verişi yapan vatandaşlarında Ramazan Bayramını kutlayan Başkan Çiftçi, adeta Kartal halkı ile bütünleşti. Daha sonra Rıhtım Caddesi üzerindeki kır gazinolarınıda ziyaret eden CHP’lilere burada çaylarını yudumlayan vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.

 

Dikkat çeken karizması ile tüm gününü ekibiyle birlikte halkın arasında geçiren ve bu arada küçük yaramazlarla da şakalaşan CHP kartal ilçe Başkanı Yüksel Çiftçi, daha sonra Kartal’ın Kurfalı, Soğanlık, yeni Mahalle, Yakacık, Rahmanlar ve Uğur Mumcu semtlerini ziyaret etti. Buradaki iş yerlerini ziyaret ederek esnafın ve vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

 

 

 

 

Haber: Fethi Satıcı