- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Kaliteli Hizmet Kalifiye Çalışanla Olur!

Sultanbeyli Belediyesi,vatandaşlarına sunduğu hizmetin kalitesini artırmak amacıyla, personele yönelik düzenlediği hizmet içi seminerlerine bir yenisini daha ekledi.

“Kaliteli hizmet kalifiye çalışan ile olur” sloganıyla yürütülen eğitimlerde, personelin verimini artırarak, halkın ihtiyaçlarına daha iyi cevap verilmesi hedefleniyor.

 

Sultanbeyli Belediyesi, ilçe halkına daha hızlı ve etkin hizmetler sunabilmek için bünyesinde bulunan personele,belirli aralıklarla verdiği eğitimlere devam ediyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından,“Kaliteli hizmet kalifiye çalışan ile olur” sloganıyla yürütülen eğitimlerde amaçlanan hedef, personelin verimini artırarak,vatandaşların istek ve taleplerine doğru ve hızlı çözümler üretebilmek.

 

Son olarak Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde bulunan Bilgi Evi’nde yapılan eğitim seminerinin konu başlığı bilgisayar uygulamaları oldu. Hizmet içi eğitim seminerinde,personele, Microsoft Office, Autocad, İdecad eğitimi verildi. Ayrıca bilgi işlem biriminde görev yapan personele yönelik olarak da Linux eğitimi verilmeye başlandı.

 

Konusunda uzman kişiler tarafından verilen veçalışanların mesleki, kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak eğitimler, Kasım ayı sonuna kadar devam edecek.