- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Mete Bey Pendik’te kan verdi!

Pendik Erzurumlular Derneği tarafından Kızılay ile ortaklaşa düzenlenen “ Kan ver Hayat Kurtar” kan bağışı kampanyasına Dadaşların beyaz perdedeki gururu Recep Cinisli’de kan vererek destek oldu.

 

 

 

Kurtlar Vadisi dizisinde Mete Bey rolünü canlandıran Erzurum’lu sanatçı Recep Cinisli hemşerilerinin davetini kırmayarak Pendik’te düzenlenen “ Kan ver Hayat Kurtar” kampanyasında kan vererek destek oldu.

 

Mete Bey ilgi odağı oldu!

Her üç ayda bir düzenli olarak kan verdiğini belirten Cinisli, kan vermek hayat kurtarmak anlamına gelmektedir. Hem kendi vücudumuz için faydalı bir iş, hemde başka bir insan hayatına faydalı olmak gibi bir güzellik” dedi.

Pendik Erzurumlular Derneği tarafından Kızılay ile ortaklaşa düzenlenen “ Kan ver Hayat Kurtar” kan bağışı kampanyasına Dadaşlar oldukça ilgi gösterdiler. Kızılay ve Dernek yetkilileri Cumartesi günü yapılan kan bağışı kampanyasının diğer ilçelere nazaran Pendik’te kan bağışı oranının daha yüksek olduğunu dile getirdiler.

Özbek, Bugünde hayırlı bir iş yaptık!

Pendik Erzurumlular Dernek Başkanı Bünyamin Özbek, “ dernek olarak bugünde insan hayatına faydalı olmak adına güzel bir çalışma yaptık. Kan bağışında bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Katılımın da diğer ilçelere göre yüksek olması bizleri memnun etmiştir. Kan verme işi öyle bir faydalı bir eylemki, hem kan verene faydası var, hemde ihtiyacı olan insanlara, bu yüzden hayırlı bir iş yapmanın mutluluğunu yaşadık. Bizleri yalnız bırakmayan sanatçımız Recep Cinisli dostumuza da ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.