MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Halk Günleri Sosyal Medyaya taşındı!
Halk Günleri Sosyal Medyaya taşındı!


Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Halk Günleri’nde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. İnsan odaklı hizmet anlayışını sürdüren Başkan Keskin, “Ulaşılmadık İlçe Sakini Kalmasın” parolasıyla, Sultanbeyli halkıyla buluşmasını sosyal medyaya da taşıyarak her alanda vatandaşla diyalog kuruyor.

Sultanbeyli halkıyla birebir diyalog kurabilmek adına Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in bizzat katıldığı Halk Günleri artık sosyal medya ortamında da gerçekleşiyor. İlçe sakinleri her Cuma gerçekleştirilen halk günlerine, belediyenin facebook ve twitter hesaplarından da katılıyor.

 

İlçe halkının sorunlarının çözüme kavuşturulması için gerçekleştirilen Halk Günleri Cuma günleri düzenleniyor. Randevu alan vatandaşlar, Başkan Hüseyin Keskin’e ve ilgili müdürlere dilek, istek ve sorunlarını iletiyor.

Sultanbeyli Belediyesi, halk günlerine katılamayan vatandaşlar için yeni bir uygulamaya adım attı. Artık belediyenin facebook ve twitter hesaplarından Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e sorular yöneltebilecek.

 

 

Hızlı Erişim, Hızlı Çözüm

 

Sosyal medyada, Halk Günleri’nde sorular mesaj yoluyla alınıyor. Gelen sorular başkana ve ilgili müdürlüklere iletilerek anında dönüş yapılıyor. İstek, şikayet, ilçe hakkında önerilerin iletilebileceği Halk Günleri’nde amaç vatandaşların sorunlarının daha çabuk çözüme kavuşturulması…

 

Geçtiğimiz hafta başlatılan sosyal medyada Halk Günü buluşmalarına Sultanbeylililer yoğun ilgi gösterdi. İlçe sakinlerinin belediye facebook ve twitter hesaplarına mesaj olarak gönderdiği istek ve sorulara, Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve ilgili müdürlüklerden alınan cevaplar vatandaşlara anında iletildi.

 

Sorunlara, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşan Sultanbeyli Belediyesi’nin “ulaşılmadık ilçe sakini kalmasın” parolasıyla gerçekleştirdiği uygulamadan Sultanbeylililer de memnun.

 

 

Galeri
📆 19 Kasım 2012 Pazartesi 14:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR