MENÜ ☰
Kartal Belediyesi Halk Oyunlari Festivali 2022
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum » Ahmet Şimşek’li minikler, Okudular,Yazdılar,Duygulandırdılar!
Ahmet Şimşek’li minikler, Okudular,Yazdılar,Duygulandırdılar!


Özel Ahmet Şimşek İlköğretim Okulu 1.sınıflarının hazırladığı Okuma Bayramı töreni izleyenleri adeta büyüledi. Mini mini yüreklerin sergilediği dramalar, danslar, halk oyunları, şiir sunumları, müzik dinletileri bir görsel şölene dönüştü. Şöleni anne babaların zaman zaman alkışlarla, zaman zaman gözyaşlarıyla izledikleri gözlemlendi.

Okul Kurucusu Ahmet Şimşek , “Öğrencilerimize vermiş olduğumuz eğitimin meyvelerini hep birlikte görmek, tatmak müthiş bir şey.Her bir öğrencimizle ayrı ayrı gurur duyduk.Önce onları yetiştiren anne babalarını, sonra bu muhteşem gösteriye emeği geçen tüm eğitimcilerimizi tebrik ediyorum.Ben öğrencilerimize her anlamda daha iyi bir eğitim imkanı sağlamak için gecemi gündüzüme katarak çalışan bir eğitimciyim.

Çocuklarımızın bu muhteşem gösterilerinden sonra tüm yorgunluğumu üzerimden atıyor, yeni bir heyecan ve istekle çalışmalarıma devam ediyorum.Tüm öğrencilerimle bir kez daha gurur duydum.Türkiye’nin parlak geleceğini bu minik öğrencilerimizin gözlerinde görüyor ve bundan dolayı da ayrı bir mutluluk duyuyorum. Ayrıca  Ahmet Şimşek’li olmanın ayrıcalığını sahnede ortaya koydukları için özellikle teşekkür ediyorum.Eğitim kurumu olarak en iyisini sunma yolunda her türlü imkanımızı çocuklarımız için seferber etmeyi sürdüreceğiz.”dedi.

a-sismsek-koleji

 

Gösterinin finalinde kurucuları, yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri ile  birlikte oluşan tablo gerçekten muhteşemdi. Bu görsel şölene katkıda bulunan tüm eğitim emekçilerini yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Galeri
📆 05 Mart 2013 Salı 09:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR