MENÜ ☰
Şeref Bey Döner
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum » CHP’li gençlerden çarpıcı açıklama!
CHP’li gençlerden çarpıcı açıklama!


Kurultayın Toplanması İçin Dezenformasyon Uygulanmaktadır, 8 Ay Önce Ortaya Koyduğumuz İrade Yok Sayılmaktadır.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Av.Emre Doğan yaptığı basın açıklamasında;

Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiği bu günlerde, genç yoldaşlarımızın “her fırsatta” gözaltına alındığına tanık olmaktayız. Ben, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Av.Emre Doğan olarak, örgütlerimden aldığım güçle Kandıra, Tekirdağ, İzmir, Silivri, Sincan vb. cezaevlerinde kalan genç yoldaşlarımın davasını davam bildim. Gençlik kolları genel başkanı sıfatımla onların yanında oldum. Çünkü onlar siyasal iktidarın karanlık oyunlarına karşın onurlu gençlerin geleceğini savundukları için bedel ödeyenler oldular.

 

Değerli yol arkadaşlarım, CHP Gençlik Kolları var olduğu her dönemde baskının zulmün karşısında dimdik durmuştur.

 

Son bir haftadır kamuoyunun nezdinde bizim çabamız yok sayılmaktadır. Çeşitli dezenformasyonlarla gençlik örgütleri by-pass edilmektedir. İl başkanları, İlçe başkanları, kurultay delegeleri telefonlarla aranmakta; 8 ay önce “Büyük Kurultay”da gösterdikleri irade gayrimeşru kılınmaktadır.

 

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu “bu süreçle ben ilgileneceğim” dediği halde Genel Başkan’a “siz değil biz ilgileniriz” algısı ve olgusu dayatılmaktadır.

 

Değerli dava arkadaşlarım; Kurultay çağrısının değerlendirildiği tek yer “CHP Genel Başkanlığı”dır. Genel Başkanımız bir irade beyan etmiştir. O karara saygı duymak her CHP’li yol arkadaşımın partililik ahlakına duyduğu saygıdır.

 

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu CHP Gençlik Kolları için olağanüstü kurultay kararı verirse hiç tereddüt etmeden, tartışmadan kurultayımızı toplarız.

 

Değerli yol arkadaşlarım, CHP’li gençlere düşen görev, genel başkanın vereceği her karara saygı duymaktır. Bu süreç içerisinde yapılması gereken, Türkiye’nin yoğun gündemine odaklanmak ve Türkiye’nin ihtiyacı olan iktidar günlerine partimizi taşımaktır.

 

📆 19 Mart 2013 Salı 13:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR