MENÜ ☰
Ramazan Ayı
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Maltepe, Sivil Toplum, Toplum » Ben Politikacı Değilim, Hizmetçiyim!

Ben Politikacı Değilim, Hizmetçiyim!Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin site ve mahalle ziyaretlerinde dört yıllık hizmet süresi boyunca gerçekleştirdiği projeleri anlatırken, vatandaşlardan gelen öneri ve talepleri değerlendirmeye devam ediyor. Maltepe Belediye Başkanı olarak ülke genelinde yapılan memnuniyet anketlerinde üst sıralarda yer almasının sebebini verdiği doğru hizmetler ve iyi yönetmek olarak ifade eden Prof. Dr. Mustafa Zengin, “Ben politikacı değilim, hizmetçiyim” dedi.

Dört yılda on bir tane aile sağlık merkezi yapan Maltepe Belediye Başkanı, “Bunlardan bir tanesini ben yaptım. Geri kalanlar bağışla yapıldı. Bunları yaparken kimseyi nemalandırmıyoruz.” diye konuştu. Başkan Zengin, belirledikleri on beş okulda çelik konstrüksiyon üzerine projelendirecekleri spor salonlarını da bağış yoluyla yapacaklarını belirtti.

Adatepe ve Mavikent sitelerinin sakinleriyle bir araya gelen Başkan Zengin, dördüncü sınıf öğrencisi İrem Su Namkoç’a okulu ECA Elginkan İlköğretim Okulu’na armağan etmek üzere akıllı tahta sözü verdi. Vatandaşların görüş ve önerilerini ekibiyle birlikte dinleyen Maltepe Belediye Başkanı, taleplerin sırayla değerlendirileceğini söyledi.

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, başkanlığa giden yol hikayesini paylaşacağı “Beni kim başkan yaptı?” söyleşisine site sakinlerini davet etti.

 

📆 19 Mart 2013 Salı 15:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR