- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Dostları Kıraç’ı Yalnız Bırakmadı

Kartal Belediyesi eski Başkan Yardımcısı ve Türkiye 2. ve 3. Futbol Ligi Kurucu Genel Başkanı Ünsal Kıraç, küçük oğlu Fatih Kıraç’ı evlendirdi. Kartal Bülent Ecevit Kültür Sarayı’ndaki muhteşem nikâh törenine AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Sekmen, Kartal Kaymakamı Hasan Bağcı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkan Vekili Ümit Özerol, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr.Altınok Öz, Kartal Belediyesi eski Başkanı Arif Dağlar, AK Parti Kartal eski İlçe Başkanı Hasan Altuntaş, İl Genel Meclis üyesi Kenan Çakal ve eşi, Kartal Belediyesi eski Başkan vekili Ali Emre, Samandıra Belediye Başkanı Yusuf Büyük, İşadamı ve politikacı Hüsamettin Elçi, Milli Sporculardan Fikret Polat, Selim Akbeniz, Türkiye Güreş Federasyonu Yürütme Kurulu Başkanı Metin Başdemir, İşadamları, spor kulüpleri temsilcileri ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Öz Kıydı

Genç çiftlerin nikâhını bizzat Kartal Belediye Başkanı Op. Dr.Altınok Öz, kıydı. Fatih Kıraç ve Nuscihan Keskin’in nikâh şahitliklerini AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Sekmen, Kartal Kaymakamı Hasan Bağcı, Kartal eski Belediye Başkanı Arif Dağlar ve Damadın amcası Hacı Aydın Kıraç yaptılar.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr.Altınok Öz, genç çiftleri tebrik ettikten sonra mikrofonu ve gençlerin evlenme cüzdanını AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Sekmen’e verdi. Sekmen, burada yapmış olduğu kısa konuşmada Fatih ve Nuscihan ikilisini ömür boyu sürecek sağlıklı bir yaşam dileğinde bulundu ve “Anadolu’da bir söz vardır.”Bir yastıkta kocayın” diye. Sizlerde bir yastıkta kocayın, mutlu ve bir birinize yaşamınız süresince destek olun. Hayırlı ve uğurlu olsun”şeklindeki konuşması davetlilerce coşkuyla alkışlandı.

Nikâh töreninden sonra Ünsal Kıraç, davetlilere Yakacık Çamlık Gazinosunda düğün yemeği verdi.

Fethi Satıcı