SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Programı!

Yayınlanma:
ABONE OL

PROGRAM:

 

1: 23.04.2013 Salı günü Kartal Cumhuriyet Alanındaki Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından saat: 09.00’da Çelenk sunumu yapılacaktır. Çelenk sunma programına, Sabri Taşkın İlkokulu-Ortaokulu, Mehmet Hilmi Altay İlkokulu, Zekeriya Güçer İlkokulu-Ortaokulu , Yavuz Selim İlkokulu-Ortaokulu, Teğmen Burak Evirgen İlkokulu-Ortaokulu, 100. Yıl Ali Rıza Efendi İlkokulu-Ortaokulu, Hüseyin Saim Ekim İlkokulu-Ortaokulu , Özel Ahmet Şimşek İlkokulu-Ortaokulu, Özel Kıraç İlkokulu-Ortaokulu, Özel Kartal Doğa İlkokulu-Ortaokulundan 20’şer öğrenci ile sorumlu öğretmenleri nezaretinde katılacaklardır.

 

2: İlçe protokolü Emine ve Hasan Aytaçman İlkokulu-Ortaokulunun hazırlamış olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programını Kartal Bulvar Spor Sahasında izleyecektir. Bu program saat 10.00’da başlayacaktır.

 

GÖREV VE SORUMLULUKLAR:

 

1: Kartal Cumhuriyet Alanındaki Çelenk sunma programının sunuculuğunu Kartal Milli Eğitim Vakfı  İlkokulu-Ortaokulu Müdür Yardımcısı Oktay GÜNAYDIN yapacaktır.

 

2: İstiklal Marşını İlçemiz 50. Yıl General Refet Bele İlkokulu-Ortaokulu Müzik Dersi Öğretmeni Nalan SARGIN yapacaktır. Çelenk Sunma programının tertip ve düzeni için Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu-Ortaokulu Beden Eğitimi Dersi Öğretmeni Serdar YILDIZ, Sabri Taşkın İlkokulu-Ortaokulu Beden Eğitimi Dersi Öğretmeni Mustafa NUHOĞLU, Şehit Er Serhat ŞANLI İlkokulu-Ortaokulu Beden Eğitimi Dersi Öğretmeni Ekrem ALKUŞ görevlendirilmiştir.

 

3: Kartal Cumhuriyet Alanındaki Çelenk sunma programının ses düzeni Kartal Belediye Başkanlığınca kurulacaktır. Kartal Belediye Başkanlığı tarafından Kartal Cumhuriyet Alanı bayraklarla süslenecektir. Kartal Bulvar Spor sahasındaki program süresince bir ambulans Kartal Belediye başkanlığınca hazır bulundurulacaktır.

 

4: Kartal Cumhuriyet Alanındaki Çelenk sunma programının ve Kartal Bulvar Spor Sahasındaki protokolün izleyeceği programın güvenliği Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından sağlanacaktır.

 

İlgili Haberler

Genel
15 Haziran 2024
Meteoroloji’den SARI KOD! O İller İçin Peş Peşe Uyarı

15 Haziran için Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son raporlarına göre, Türkiye’nin birçok bölgesinde sağanak ve kuvvetli rüzgar bekleniyor. Özellikle Karadeniz Bölgesi’nde olumsuz hava koşulları etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 15 Haziran’a dair hava durumu raporunu yayımladı. İstanbul başta olmak üzere, birçok şehirde sağanak yağışların yanı sıra kuvvetli rüzgarların da etkili olması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının bazı bölgelerde […]

Genel
15 Haziran 2024
Survivor 2024 Finaline Çakarlı Araçla Giden Yarışmacılara Ceza! Bakan Yerlikaya “Gereği Yapıldı” Dedi

Eski Survivor yarışmacıları Survivor finaline usulsüz çakar kullanarak gittiler; İçişleri Bakanı Yerlikaya, sürücüye ceza kesildiğini duyurdu. Survivor All Star 2024’ün muhteşem finali, eski yarışmacıların çakarlı araç kullanarak etkinliğe katılması nedeniyle gölgede kaldı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın müdahalesiyle, trafikte usulsüz üstünlük sağlama girişimi sert bir şekilde cezalandırıldı. ÇAKARLI ARAÇ KULLANIMINA TEPKİLER BÜYÜYOR Survivor’ın dün geceki finaline, […]

Genel
14 Haziran 2024
Marmaris Belediye binasının yerindeki kaçak inşaat mühürlendi

Belediyenin kendine ait yerin inşaatı kaçak çıkan Marmaris belediyesi yapılan kaçak inşaat çalışmasını durdurdu. Muğla’da Marmaris Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri, inşaat ruhsatı olmadan yapılan çalışma nedeniyle Marmaris Belediyesi’nin yıkılan eski hizmet binasının yerinde yürütülen inşaatı durdurdu. Bunlar yaşanırken Marmaris belediye başkanı Acar Ünlü ile ilgili olarak kendine ait dubleks evin de kaçak olduğuna […]

Genel
14 Haziran 2024
10 katı zam gelecek! Son dakika açıklandı

Hazine ve Maliye Bakanlığı düğmeye bastı. Yurt dışı çıkış harcına da zam geliyor. Üstelik tam 10 katı artacak. Hazine ve Maliye Bakanlığı, vergi ve harçlar konusunda düğmeye bastı. Temmuz ayı için sayılı günler kalırken peş peşe zam haberleri de gelmeye devam ediyor. Ekonomi Gazetesi tarafından derlenen habere göre yurt dışı çıkış harcı da zamlardan nasibini […]