MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum » ŞEHİR’den Üsküdar Emniyeti’ne “Stresle Başa Çıkma” Seminerleri!

ŞEHİR’den Üsküdar Emniyeti’ne “Stresle Başa Çıkma” Seminerleri!Üsküdar Emniyet Teşkilatı’nın hizmet kalitesini artırmak amacıyla İstanbul Şehir Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen “Polisler İçin Kişisel Gelişim Programı”, 11 derslik maratonun ardından tamamlandı.   “Stresle Başa Çıkma”, “Zaman Yönetimi”, “Etkili İletişim”, “ Ekip Çalışması” temaları ile düzenlenen seminerlere çeşitli kademelerden 400 emniyet mensubu katıldı.

 

Üsküdar Emniyet Müdürlüğü personeli için hazırlanan “Polisler İçin Kişisel Gelişim Programı”, İstanbul Şehir Üniversitesi Doğu Kampusu Konferans Salonu’nda düzenlenen sertifika töreni ile tamamlandı. Törene Üsküdar Emniyet Müdürü İbrahim Dereboylu, İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ademoğlu ve çok sayıda emniyet mensubu katıldı. Üsküdar Emniyet Teşkilatı’nın hizmet kalitesini artırmak amacıyla İstanbul Şehir Üniversitesi akademik personeli tarafından özel olarak hazırlanan “Polisler İçin Kişisel Gelişim Programı” ile 400 emniyet mensubu eğitimlerden geçti.

 

“Bilimsel Bilgiyi toplumla paylaşmak bizim sorumluluğumuz”

Törende yaptığı konuşmada daha kaliteli güvenlik hizmeti için eğitimlere dahil olduklarını, kendi sorunlarını kolayca çözen emniyet mensuplarının toplumun sorunlarına da aynı kalite ve hızda çözüm bulacağını aktaran Üsküdar Emniyet Müdürü İbrahim Dereboylu, İstanbul Şehir Üniversitesi yetkililerine hazırlanan program için teşekkür etti. İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ademoğlu da üretilen bilginin toplumla paylaşmanın önemine değinerek, “Üniversite olarak bulunduğumuz bölge başta olmak üzere sorumluluklarımızı yerine getirmeye ve ürettiğimiz bilimsel bilgiyi başta meslek grupları olmak üzere toplumla paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Günlük hayatın sorunlarını yönelik özel seminer programı

Toplam 11 oturumdan oluşan seminer programı, polislerin hem iş hem de özel hayatlarında karşılaştıkları sorunlar üzerine kurgulanarak İstanbul Şehir Üniversitesi’nin tecrübeli akademik kadrosu tarafından verildi. “Stresle Başa Çıkma”, “Zaman Yönetimi”, “Etkili İletişim”, “ Ekip Çalışması” temaları ile düzenlenen seminerler, 28 Mart- 18 Nisan tarihlerinde akşam dersleri şeklinde gerçekleşti.

 

 

📆 20 Nisan 2013 Cumartesi 12:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR