- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Liberty Sigorta Twitter’da!

Liberty, Sigorta Haftası’nda sigorta hakkında merak edilen her şeyi Twitter’dan canlı olarak yanıtlayacak

 

Bu yıl 27 Mayıs–2 Haziran tarihleri arasında kutlanacak olan Sigorta Haftası’nda hiçbir soru yanıtsız kalmayacak, Liberty Sigorta Twitter hesabı üzerinden gerçekleştireceği anında soru-cevap uygulaması “Liberty’e Sorun” ile sigorta hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek.

 

Dünyada sigorta hizmetini insanların daha güvenli ve emniyetli yaşaması, önceden alınacak önlemlerle kaybın azaltılması felsefesiyle yürüten ve kendine ayrıcalıklı bir yer edinen Liberty Sigorta, sosyal medya kullanıcılarını sigorta konuları hakkında bilgilendirmeye devam ediyor. Firma, bu doğrultuda Sigorta Haftası’nda sigorta konusunu sosyal medyaya taşıyor. Sigorta’nın önemi nedir, sigorta şirketi seçerken nelere dikkat etmek gerekir, sigortacılıkta acentenin önemi nedir, iyi bir acente nasıl olmalıdır, sigorta yaptırırken dikkat edilmesi gereken konular nedir, sigortacının görevi sadece hasar ödemek midir, tüketicilerin sorumlulukları nelerdir gibi konulara değinilecek olan bu canlı oturum 28 Mayıs 2013 tarihinde 11:00–12:30 saatleri arasında Liberty Sigorta’nın resmi Twitter hesabından gerçekleştirilecek. Tüketicilerin sigorta ile ilgili akıllarına gelebilecek tüm konular Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, Liberty Sigorta Teknik’ten (Underwriting) Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Arışan ve Liberty Sigorta Hasar’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zafer Şenler tarafından cevaplandırılacak.

Tüketiciler, 28 Mayıs’ta saat 11.00 – 12:30 arasında, Liberty Sigorta Twitter hesabına girerek (twitter.com/liberty_sigorta), #Liberty’eSorun hashtag’ini kullanarak sorularını Liberty Sigorta yöneticilerine yöneltebilecek ve yanıtlanan soruları anında görebilecek.

Liberty Sigorta, ilerleyen dönemde farklı konular ile Twitter kullanıcılarını bilgilendirmeye devam etmeyi planlıyor.