MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş » Kartal’da Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Kartal’da Yol Çalışmaları Devam Ediyor


Kartal Belediyesi, vatandaşların ulaşımlarının daha sağlıklı olabilmesi için yol çalışmalarına devam ediyor. Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım Amirliği, Kartal Orhantepe Mahallesi Tekel Caddesi Darphane önünde 250 metre uzunluğunda, 5 metre genişliğinde yeni yol çalışması başlattı.
Kartal’da Engeller Aşılıyor
Kartal Belediyesi, Kartal’da engellilerin ulaşımlarının sağlıklı olabilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yol Yapım Amirliği, Uğur Mumcu Mahallesi Akşemseddin Caddesi Çamlıbelde Sitesi’nde engelli rampası yaptı. Kısa sürede bitirilen rampa, engellilerin hizmetine sunuldu.
“Kartal’da Engelleri Kaldırmak İçin Çalışıyoruz”
Kartal’da çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve Kartal’da vatandaşların ulaşımının daha rahat sağlanması için yeni yol ve asfalt çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “ Kartal Belediyesi sorumluluk alanında olan sokak ve mahaller ile caddelerde asfaltlama ve yol çalışmalarına devam edeceğiz. Çalışmalarımızı programladığımız biçimde sürdürüyoruz. Halkımıza belediye eli ile verilecek her çalışmayı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu yıl da planladığımız sokak ve mahallelerde çalışmalara başladık” dedi.

📆 01 Temmuz 2013 Pazartesi 10:46   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR