MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Duyurular, Etkinlikler, Flaş, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kartallılar Kartal Belediyesinin iftar sofrasında buluşuyor
Kartallılar Kartal Belediyesinin iftar sofrasında buluşuyor


On bir ayın sultanı Ramazan’ın başlaması ile Kartal’da çeşitli bölgelerde iftar sofraları kurulacak. Kartal Belediyesi tarafından mahallelerde belirlenen noktalarda kurulan iftar sofraları vatandaşları ağırlayacak. 13 ayrı yerde kurulacak olan iftar sofralarında yemek firması tarafından günlük ve steril ortamda yapılan yemekler iftar saatinde sağlıklı bir şekilde Kartallı vatandaşlara ikram edilecek. Kartallılar iftar sofralarında biraraya gelecek.
Kartal halkının ramazan ayını kutlayan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Tüm İslam aleminin Ramazan ayı mübarek olsun. Kartal’da kurduğumuz bu sofralar dayanışma ve kardeşliğin en önemli göstergelerinden biri. Ramazan ayının tüm değerleri Kartallılar tarafından paylaşıldıkça çoğalır. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayını kutlarım” dedi.
Tek bir merkezden iftar dağıtımı yapmak yerine ayrı nokta belirleyerek vatandaşların iftar yapmalarını sağlayacak olan Kartal Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine de bire bir ulaşmış olacak. Ramazan ayı boyunca Kartal Belediyesi tarafından Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis önüne kurulacak olan çadırda iftar yemeğinin yanısıra sahur yemeği de verilecek.
KARTAL BELEDİYESİ TARAFINDAN RAMAZAN AYI BOYUNCA
İFTAR VE SAHUR YEMEĞİ VERİLECEK NOKTALAR
Yakacık Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi
Uğur Mumcu Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi
Soğanlık Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi
Hürriyet Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi
Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servir Önü (Sahur-İftar)
Cevizli Meydanı
Cevizli Mah. Çınar Camisi
Topselvi Mah. Kıbrıs Şehitleri Camisi
Çavuşoğlu Spor Kompleksi
Yunus Mah. Kubbeli Cami
Cumhuriyet Mah. Şeyh Edibali Camisi
Esentepe Mah. Sağlık Ocağı Önü
Orhantepe Mah. Merkez Camisi

📆 06 Temmuz 2013 Cumartesi 11:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR