MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Flaş, Politika » GÜNİYAD Başkanı Şükrü KONTUK’tan DP Kartal İlçe Başkanlığına Ziyaret
GÜNİYAD Başkanı Şükrü KONTUK’tan DP Kartal İlçe Başkanlığına Ziyaret


Güneydoğulu İşadamları Dernek Başkanı Şükrü Kontuk Kartal Demokrat Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti.  Ak Parti’den Kartal Belediye Başkan Adaylığını açıklayan Şükrü Kontuk ziyaretlerine devam ediyor. Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanlığına da ziyarette bulunan Şükrü Kontuk’u İlçe Başkanı Sedat Özkan ve İlçe sekreteri Tanju Akkaynak Karşıladı. Samimi bir havada başlayan ziyaretin konusu tabiki yaklaşan yerel seçimlerdi. Deneyimli iki siyasetçi Kartal’da seçimleri kazanmak adına neler yapılabilir üzerine konuştular. Şükrü Kontuk Türkiyede 62 parti var ve bu partilerin hepsi bu seçimlere girecek ama ben Kartal’da iki Partinin çekişeceğine inanıyorum Ak Parti Ve C.H.P yerel seçimlerde kafa kafaya gider ve kazanan inşaalah Ak Parti olacak dedi. Demokrat Parti İlçe Başkanı Sedat Özkan ise Türkiye’de siayasi dengelerin her an değişebileceğini ve sayın Büyüğümüz Eski Genel Başkanımız ve 9.Cumhur Başkanımız Süleyman Demirelin’de dediği gibi siyasette 24 saat içinde bile çok şey değişebileceğini ve bu yüzden seçim sonuçlarını sadece iki partiye indirgemenin yanlış olacağını ve kendilerinin içinde bulunduğu inançla Kartal’da Belediye seçimlerini kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
ŞÜKRÜ KONTUK AK PARTİDEN KARTAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYIYIM DEDİ.
Şükrü Kontuk Ak Parti’den Kartal Belediye Başkan adayıyım dedi. Aday adayıyım  demedim şimdiye kadar diyede sözlerine devam etti. Ben meclis üyeliği peşinde koşmuyorum   Başkan Yardımcılığı da değil hedefim Partim Uygun görürse direk adayım dedi. 45 senelik Kartal’lıyım ve Kartal’da esnaflık yapıyorum ve Kartalı çok seviyorum ve bu yüzden Kartal’a hizmet etmek istiyorum dedi.
DEMOKRAT PARTİ İLÇE BAŞKANI SEDAT ÖZKAN DEMOKRAT PARTİYİ KİMSE KÜÇÜMSEMESİN SİYASETTE BİR SAAT BİLE ÇOK ÖENMLİDİR DEDİ.
Demokrat Parti İlçe Başkanı Sedat Özkan Partilerinin şu anki içinde bulunduğu siyasi durumu baz alıp kimsenin kendilerine Kartal Belediye Başkanlığı hayali kurmayın demesin bizler inançlıyız ve en az AKP kadar en az C.H.P kadar seçimlerde umutları olduğunu söyledi.
Ziyaret sonunda iki Başkan Kartal için her şeyin en iyisi olsun dilekerinde bulundular.

📆 06 Temmuz 2013 Cumartesi 20:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR