MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş, Gençlik, Spor » Kartal Belediyesi yaz spor okulu başladı.
Kartal Belediyesi yaz spor okulu başladı.


Kartal Belediyesi okulların tatile girmesiyle birlikte Kartal’da yaşayan çocukları ve gençleri unutmadı.
Gençlere ve çocuklara verdiği önemi her fırsatta dile getiren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün desteklediği proje kapsamında “Kartal Belediyesi Ücretsiz Yaz Spor Okulu” başladı. Kartal Belediyesi’nin ücretsiz yaz spor okulu 9 Temmuz – 2 Ağustos 2013 tarihlerinde 1.Dönem olarak uygulanacak. 2. Dönem ise 13 Ağustos – 6 Eylül 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Ahmet Şimşek Koleji Spor Kompleksi’nde uygulanacak olan ücretsiz yaz spor okulunun ilk gününde Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Fügen Mavi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar, Kartansaş Genel Müdürü Düzgün Çapar, spor hocaları ve öğrenciler biraraya geldi. Uygulanacak olan program hakkında çocuklara bilgi veren ve derslere başlayan spor hocaları öğrencilerle kaynaştı. Kartal Belediyesi’nin Yaz Spor Okulu etkinliklerine katılan sporculara Kartal Belediyesi tarafından forma hediye edildi.
Basketbol, yüzme ve voleybol’dan oluşan yaz spor okulu ile gençler hem sağlıklı spor yapacak, hem de sosyalleşme fırsatını yakalayacak. Ahmet Şimşek Koleji Spor Kompleksi’nde uygulanacak olan ücretsiz yaz spor okulunda 2001-2006  doğumlular basketbol, 2002-2007 doğumlular yüzme, 2001-2005 doğumlular ise voleybol sporlarını uygulama şansı yakalayacak. Kartal Belediyesi’nin ücretsiz yaz spor okulundan 230 kişi yararlanacak.
Kartal Belediyesi’nin ücretsiz yaz spor okulu kayıtları ile ilgili Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 0216 586 86 36 numaralı telefondan bilgi alınabilecek.

📆 12 Temmuz 2013 Cuma 10:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR