MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Manşet » Dünyaca ünlü hafızlardan Kur’an ziyafeti
Dünyaca ünlü hafızlardan Kur’an ziyafeti


Ramazan’ın coşkusu Başakşehir etkinlik alanlarında tüm hızıyla devam ediyor. Sular Vadisi, Kayaşehir ve Bahçeşehir bölgelerine kurulan alanlarda her gece birbirinden farklı etkinlikler ilçe sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.
Ramazan’ın manevi ikliminin dünyanın dört bir yanından gelen ünlü hafızların sesinden Kur’an-ı Kerim Tilavetleriyle çoğaldığı Kayaşehir etkinlik alanı, erken saatlerden itibaren dolmaya başladı. Gece de Mısır’dan Mahmut Ali Hasan, Ürdün’den Şeyh Cafer Yusuf, Irak’tan Ömer Nassrat ve Türkiye’den İshak Danış, Kayaşehirlilere bayram tadından bir gece yaşattı.
Dünyaca ünlü dört hafız, Ramazan boyunca etkinlik alanlarında sahne alarak kelamların en güzeli Kur’an-ı Kerim okuyacaklar.
ŞİİR VE NAATLARLA PEYGAMBER AŞKI
Peygamber aşkı ve özleminin, naat ile şiirlerle anlatıldığı gecede güçlü yorumuyla Dursun Ali Erzincanlı Kayaşehirlilere duygu dolu bir Ramazan akşamı yaşattı. Bölge sakinlerinin tüm alanı doldurduğu gecede Erzincanlı, birbirinden güzel şiirler okudu. ‘40 yaşındasın, Adın Geçer’ şiirleri ilgiyle dinlenen yorumcu, büyük alkış topladı.

📆 15 Temmuz 2013 Pazartesi 10:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR