MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Ekonomi, Gezi-Alışveriş, Manşet, Teknoloji » Dünya’nın en ileri teknolojisine sahip i’m Watch ile tüm bildirimler her an bileğinizde
Dünya’nın en ileri teknolojisine sahip i’m Watch ile tüm bildirimler her an bileğinizde


 i’m Watch, bir saatten çok daha fazlasıdır. Akıllı telefonunuzun kullanım alanlarını çoğaltan yeni nesil bir aygıttır. Bu doğrultuda akıllı telefonunuzu cebinizde, çantanızda veya çalışma masanızın üzerinde bırakabilirsiniz.
Dünyada giderek hız kazanan akıllı saat trendinin en önemli örneklerinden birisi olan i’m Watch, ülkemizde de geçtiğimiz aylarda Aksoy Bilişim tarafından satışa sunuldu.
i’m Watch ile akıllı telefonunuzu elinize almak zorunda kalmadan, Facebook, Twitter, Instagram ve E-mail hesaplarınızda aldığınız sosyal medya ve email hesaplarınıza ait tüm güncellemeleri size bildiriyor.
Dünyada 650.000 adet satılan i’m Watch, Android tabanlı i’m Droid 2 arayüzünü kullanırken, Android, BlackBerry 10 ve iOS işletim sistemleri ile Bluetooth yoluyla iletişim kurabiliyor. Gelen aramaları doğrudan saatten cevaplayabiliyor, arama yapabiliyor ve akıllı telefonunuzu yönetebiliyorsunuz.Yüksek performanslı, güçlü bir cloud teknolojisi sayesinde i’m Watch’ı uzaktan da kontrol edebiliyorsunuz; İnternet yoluyla akıllı saatinizin uygulama ve verilerini yönetebiliyorsunuz.
24/48 saat boyunca dayanan şarjı ise çok pratik. I’m Watch’a bağlayacağınız şarj kablosu ile bilgisayardan ya da prizden şarj edebilirsiniz.
Bileğinizde her şeye sahip olmak varken neden zaman kaybedesiniz?
Facebook
Arkadaşlarınızın tüm postları gerçek zamanda anlaşılır şekilde görüntüleniyor. Like yapabiliyor ve bildirimleri düzenli olarak alabiliyorsunuz.

Twitter
Bütün Tweet’lerinizin eksiksiz listesini görebiliyor, favori tweetlerinizi okuyabiliyorsunuz.
Instagram
Takip ettiğiniz arkadaşlarınızın fotoğraflarına bakabiliyor ve like edebiliyorsunuz.
SMS
Akıllı telefonunuza bir SMS geldiği anda i’m Watch bunu size bildirir. Ve bunu doğrudan i’m Watch’tan okuyabiliyorsunuz.
E-Mail:
E-mail hesabınızı kurabilir, mail geldiğinde uyarı alır ve maillerinizi okuyabilirsiniz.
7 renk seçeneği
I’m Watch, her tarza ve duruma uygun yedi farklı renk ile italyan tasarımının estetiğini birleştiriyor. Hafif ve dayanıklı bir gövdeye sahipken, teknolojinin en iyi yanlarını sadece 95 gram içinde topluyor.

Etiketler:
📆 15 Temmuz 2013 Pazartesi 14:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR