MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Gezi-Alışveriş, Manşet, Mekanlar » Ramazan TORIUM’u şenlerdirdi
Ramazan TORIUM’u şenlerdirdi


Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi Torium, “Ramazan Şenlikleri” ile ziyaretçilerine keyifli bir ay yaşatmaya devam ediyor.

Farklı yaş gruplarına özel olarak hazırlanan etkinlikler ile geleneksel Ramazan eğlencesi günümüze taşınıyor.Torium Ramazan ayı süresince gece saat 23:00’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Ziyaretçilerine alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunarak farklı deneyimler yaşatan Torium, “Ramazan Şenlikleri”ne tüm hızıyla devam ediyor. Ramazan konseptine uygun olarak hazırlanan etkinlikler ile şenlenen alışveriş merkezi Ramazan süresince 11:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet sunacak.
Torium Alışveriş Merkezi’nde Ramazan ayı boyunca hafta içi hergün, Açık Çarşı sahnesi “Bab-ıEskili Müzik dinletisi, Kampanyalı Kumpanya Eğlenceli Oyun, Direklerarası Müzikli Oyun ve alışılmışın dışında canlı olarak sergilenen Gölgeden Gerçeğe Hacivat-Karagöz oyunu, Mehtap Meral ile Kanto gösterilerine ev sahipliği yapacak.
Torium Ramazan’da Çocukları Unutmuyor…
Torium Ramazan süresince çocuklar için de özel etkinlikler tasarladı. Alışveriş merkezinin giriş katında yer alan Okyanus Koleji etkinlik alanında çocuklara yönelik ‘ZEYTİN SHOW, MAD SCIENCE BİLİM ATÖLYESİ,  KUKLA TİYATROSU, KARAGÖZ HACİVAT,  JONGLÖR, TAHTABACAK ,  İLÜZYONİST,  NASRETTİN HOCA ve  AŞUKLA MAŞUK ’ gösterileri tüm çocukları bekliyor.

📆 16 Temmuz 2013 Salı 10:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR