MENÜ ☰
Şeref Bey Döner
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Toplum » EVORA İstanbul’a Bayram erken geldi
EVORA İstanbul’a Bayram erken geldi


Teknik Yapı’dan bayram hediyesi;  Evora İstanbul ile geldi. Teknik Yapı’nın Evora İstanbul projesine yönelik düzenlediği kampanyada yüzde 10 indirim veya sıfır peşinat seçenekleri sunuyor.
Ramazan ayına özel şeker gibi fırsat Evora İstanbul’da. Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı nedeniyle Evora İstanbul’da başlayan kampanya ile 100 dairede yüzde 10 indirim yapıldı. Ramazan Bayramı sonuna kadar sürecek olan kampanyada peşinat vermek istemeyenler de düşünüldü. Kampanyada isteyene yüzde 0, yüzde 1 veya yüzde 25 gibi seçenekler sunularak kampanya daha cazip hale getirildi.
İndirime konu olan dairelerin belirli sayıda olacağı bilgisini veren Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “yılsonu gelmeden önce fiyat artışları kaçınılmaz olacak. Bu nedenle, müşterilerimize cazip bir kampanya yapmak istedik” şeklinde konuştu.
Sıfır peşinat ve 2014’e başlayan ara ödeme
Kampanya kapsamında yüzde 0 (sıfır) peşinatla daire sahibi olmak isteyenleri için 2014 Ocak’ta başlayan ve 6’şar aylık vadelere dağılan iki veya üç ara ödeme fırsatı yer alıyor. Daire fiyatının yüzde 24 veya 45’ini kapsayan ara ödemelerde, seçilecek plana göre sıfır faiz imkanı da sunuluyor.
Yüzde 1 peşinatla daire almak isteyenler ise daire fiyatının yüzde 24’ne karşılık gelen miktar için yine 2014 Ocak’ta başlayan ve Aralık 2014’te sona eren iki veya üç ayrı ara ödeme fırsatından sıfır faiz imkanı ile yararlanabilecek.
Ara ödeme yapmak istemeyenler için hazırlanan özel ödeme planında ise yüzde 25 peşinat seçeneği yer alıyor. Kampanya dahilinde yer alan bu özel seçenek kapsamında anlaşmalı bankalardan yüzde 68’ten başlayan konut kredisi faiz oranları ve 120 aya varan vade imkanları sunuluyor. Ayrıca kampanyanın bu seçeneğinde minimum yüzde 25 peşinat verenlere de yüzde 10 indirim uygulanıyor.
Marina, havalimanı, Metro üçgeni
Evora İstanbul projesinin barındırdığı 5.072 daire+ ticari birimler ile İstanbul’un en büyük projesi olduğunu ifade eden Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, bölgedeki değişimin daha dikkat çekici olduğunu belirtti. Evora İstanbul’un yaklaşık 20 bin bir nüfus ile Tuzla’da yeni bir yaşam merkezi yaratacağını kaydeden Durbakayım “değişim sadece Evora İstanbul ile olmayacak. Tuzla’nın kendisinde de çok önemli değişim ve gelişmeler yaşanıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı ile hava, Tuzla Marina ile deniz, Marmaray/Metro ile demir, E5 ve TEM ile karayolları Tuzla’nın cazibesini daha da arttırıyor. Askeri okulların, üniversitelerin de bölgeye taşınmasıyla buranın değeri daha da artacak” yorumunda bulundu.

📆 18 Temmuz 2013 Perşembe 12:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR