MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Yıldız, Huzur ve barış ortamını bozmak istediler
Yıldız, Huzur ve barış ortamını bozmak istediler


Ak Parti Kartal İlçe Başkanlığı Ramazan ayında partililerle iftar yemeklerinde bir araya geliyor.

Mahallelerde yapılan sokak iftarlarının yanı sıra Kartal’da kanaat Önderleri ve STK Temsilcileriyle DSİ Sosyal Tesislerinde, Ak Parti Kartal Teşkilatıyla da Bülent Ecevit Kültür merkezi önünde açık havada iftar yemeğinde buluştular.

Partililerin oldukça yoğun ilgi gösterdikleri iftara, Kartal İlçe Başkanı Av. Temurhan Yıldız ve ilçe yönetiminin yanı sıra Ak Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Erol Kaya, İBB Meclis Başkan Vekili Hüsamettin Koçak, Şükrü Kontuk, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Vural, İgdaş Genel Müdürü Bilal Aslan, Arif Dağlar ve çok sayıda parti teşkilat mensubu katıldı.

ak-parti--iftar-yemek

Kuran-ı Kerim okunarak başlayan iftar programı yine dualar ile kapandı.

Davetliler ile bizzat ilgilenen İlçe Başkanı Yıldız; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan şu mübarek ayda Allah oruçlarımızı kabul etsin” dedi.

Yıldız, Huzur ve barış ortamını bozmak istediler

Burada kısa bir konuşma yapan Yıldız, şunları belirtti: “Bu sene iftarlarımızı E-5’in altı ve üstü olmak üzere iki bölgeye ayırıp veriyoruz.  Rabbim ülkemizde ki bu güzellikleri bu birlikteliği bozmasın bozmaya çalışanlara fırsat vermesin. Tabi ki ülkemiz bundan iki ay öncesine kadar huzur ve barış içerisinde, her şeyin daha güzel olduğu bir dönemde yoluna devam ederken, birileri bu huzurdan rahatsız oldu ve belli gruplar ile huzur ve barış ortamını bozmaya çalıştılar. Kimsenin hoşuna gitmeyen olaylar yaşandı. Allah’a şükürler olsun ki, ülkemiz bu dönemi de atlattı. Bu dönemde kimlerin hangi safta yer aldıkları çok net görüldü. Medyamızın da nasıl tavur aldığını net bir şekilde gördük.

ak-parti-heyeti

Tekel arazisinde bizler de yeşilin korunmasından yanayız!

Şuanda Kartal’da da Tekel alanı için Taksim Gezi Parkı olayları yaşatmak isteyenler var. İstanbul’umuzda devlet araçlarına, vatandaşların araçlarına ve dükkânlarına verilen zararlar var. Bu tip olayları Kartal’a çekmek isteyenler var. Şunu ifade etmek istiyorum ki; bu alanın yeşilinin bozulmamasını en çok bizler isteriz. Bu alanın üniversite olarak kullanılmasını ve imara açılmamasını istiyoruz. Kurulan üniversite Kartal’ımıza ciddi gelir kaynağı olacak. Kartal’ın üniversite kenti olmasını ve gelişmesini istiyoruz. Değerli konuklarım ve özellikle gençler; bu toplumu hep beraber aydınlatacağız, ileriye taşıyacağız. Rabbim hepinizden Razı olsun” diyerek sözlerini noktaladı.

Galeri
Etiketler: , , , , ,
📆 26 Temmuz 2013 Cuma 10:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR