MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Yazıcı, Tuzla Marina Projesini tanıttı!
Yazıcı, Tuzla Marina Projesini tanıttı!


Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı; Maltepe, Kartal, Pendik ve Tuzla’daki yerel basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi. İftar programında Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdiresi Pınar Balkan Bulut ve Başkan Danışmanı Harun Oğuzhan’da hazır bulundu.

İftar programında basın mensuplarına projelerini ve hedeflerini anlatan Dr. Şadi Yazıcı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Tuzla Belediyesi Semiha Kibar Sosyal Tesislerindeki iftar programında bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, göreve geldikten itibaren bütün projelerini gerçekleştirdiklerini belirterek, yakında yeni projelerinin başlayacağını ifade etti.

sadi---yazici--ekibi

Yerel basın mensuplarıyla iftar programında basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Başkan Yazıcı, Tuzla’ya yapılacak olan 400 yataklı Devlet Hastanesi’nin inşaatının yakında başlayacağını belirterek, “ Tuzla Devlet Hastanesi 400 yataklı mükemmel bir poje ile hayata geçecek. Hastanemizin projesini TOKİ’ye gönderdik. Önümüzdeki dönemde Türkiye’de yapılacak olan 8 Hastane’den birisi Tuzla’mızda yapılacak. 83 Milyon TL’ye mal olacak olan hastanemizde 70 adette yanık ünitemiz olacak. Hastanemiz tamamlandıktan sonra Kartal Devlet Hastanesi ve Marmara Hastanesi’nin yükünü azaltmış olacağız” dedi.

marina

İftar programının ardından Tuzla Marina’nın lansmanını basın mensuplarıyla paylaşan Dr. Şadi Yazıcı, “ Marina’mız İstanbul’un sayılı 5-6 projesinden biridir. Marina’mızın tamanlanmasının ardından 2.500 kişiye burada iş imkanı sağlayacağız. Bu 2500 kişinin tamamı Tuzla’mızdan olacak. Aynı şekilde Eylül ayında açılışını yapacağımız Şelale Park’ta da öncelikle Tuzlalılar çalışacak. İstanbul’un en uzun ve güzel sahil şeridine sahip Tuzla’nın kıyılarını daha verimli ve katma değeri yüksek projelerle değerlendirmek adına Marina Projesi gündeme hayat geçirildi. Tuzla turizmine ve istihdamına büyük katkı sağlayacak Marina Projesi Tuzla’nın yıldızını daha da parlatacak” dedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dr. Şadi Yazıcı, “ Seçimlerde kazanamazsanız, Tuzla’da şunu da yapamadım diyebileceğiniz bir projeniz var mı sorusuna, “ Öyle bir şey olmaz. Çünkü aday gösterilirsem mutlaka kazanırım” diye cevap verdi.

Dört büyük anket firmasıyla Tuzla’da sürekli kamuoyu yoklaması yaptıklarını da ifade eden Şadi Yazıcı, aday gösterilmesi halinde Tuzla Halkı’nın kendisine olan desteklerinin % 60’a ulaştığını da belirtti.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, basın mensupları ile geçtiğimiz Mayıs ayında yaptırdığı kamuoyu yoklaması verilerini de paylaştı.

Galeri
Etiketler: , , , ,
📆 27 Temmuz 2013 Cumartesi 17:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR