- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Kartal’ın Nevşehir otelinde sancılı açılış!

Kılıçdaroğlu katılmadı, Kamer Gök oteli terk etti, Kartal Yerel Basını davet edilmedi

 

Nevşehir’de Yaklaşık 4 yıldır yapımı devam eden ve CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla açılacağı duyurulan Kartal belediyesi’nin otel açılışına Kılıçdaroğlu katılmadı. Daha önce de Kartal’da tamamlanmış projelerin açılışı adıyla davet edildiği küçük sokak park açılışlarında kurdela kesmekten rahatsızlık duyduğu bilinen Kılıçdaroğlu’nun bu açılışa katılmaması dikkat çekti.

Kartal Belediyesi’nin Nevşehir’in Gülşehir ilçesindeki oteli nihayet açıldı. Törene beklenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu iş yoğunluğunu öne sürerek katılmazken, Kartal’dan hiç bir muhtarın davet edilmediği otel açılışında, Yerel Basın da açılışa çağırılmadı.

 

 

Kartal Belediyesi 4 yıldan bu yana beklenen Gülşehir’deki Oteli nihayet hizmete açıyor. Açılışa CHP PM ve MYK’nın bazı üyeleri, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve bazı il yöneticileri, Kartal’dan ise belediye yönetimine yakın isimler ve bazı siyasetçiler katıldı.

 

Konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde Gazeteci Arslan Ariç’in kaleme aldığı    “Kılıçdaroğlu bu hataya düşürülmemeli “ başlıklı yazı genel merkezde ve parti tabanında büyük yankı uyandırmıştı. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu’nun yapılan otel açılışına katılmadığı öğrenildi. Arslan ARİÇ’in ‘Kılıçdaroğlu bu hataya düşürülmemeli’ yazısını buradan okuyabilirsiniz 

http://www.ilkhaber.biz/Yazar-ARSLAN%20ARI%C3%87-160.html [1]

 

Kamer Gök’te tepki göstererek oteli terk etti

Gelen konukları havaalanında karşılayan Kartal Belediye başkanı Altınok Öz’ün İl başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve beraberindeki heyeti makam arabasına alarak Kartal İlçe başkanı Kamer Gök ve ilçe yönetimini havaalanında bırakması krize neden oldu.  Otele minibüsle dönen Gök yaşanan problemle ilgili tepkisini dile getirip açılışa katılmadan otelden ayrıldığı öğrenildi.