- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

“Hizmeti Yerinde Gör”

Başkanımız, “Hizmeti Yerinde Gör” uygulamasıyla incelemelerde bulundu

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, mesaisine, haftasonları başlatılan “Hizmeti Yerinde Gör” uygulaması ile devam ediyor. Başkanımız yapımı süren ve hizmet veren tüm tesisleri ziyaret etti.

Başkanımız bu haftasonu hizmetleri yerinde gördü, denetledi ve vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinledi. Belediyemize ait spor kompleksi, sosyal tesis, kültür merkezi, bilgi evi, park gibi birçok hizmet alanını yerinde inceledi. Aralarında, yeni belediye binamız, Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi,Ortadağ Sosyal Tesisi, Sancaktepe Hakan Şükür Stadı, Sancaktepe Meydan Park, Rıdvan Dilmen Spor Kompleksi, Engelli Dinlenme Evi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi,Sancaktepe Anıtı,  Sancaktepe-Üsküdar Metro hattı, Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yenidoğan Kültür Kompleksi, Sancaktepe Kadın Sağlık ve Beceri Eğitim  Merkezi, Sancaktepe Kapalı Yüzme Havuzu, Abdurrahman Gazi Kültür ve Sanat Merkezi, Yenidoğan Kapalı Yüzme Havuzu, Veysel Karani-Akpınar Kapalı Spor Salonu, Kültür Merkezi, Eyüp Sultan Kültür Kompleksi, Sancaktepe Bilim-Deney Merkezi, Gözlemevi ve Planetaryum, Safa Tepesi ve Mesire Alanı, gibi hizmet alanlarının bulunduğu ziyaretlerde Başkanımız’a vatandaşlarımızın ve çocukların sevgisi büyük oldu.

Başkanımız hizmetlerin işleyişi ile ilgili çalışan personelden bilgi alırken, yapımı devam eden tesislerimizle ilgili gezi ve inceleme çalışmalarında bulundu. Başkanımız yaptığı kısa konuşmada, hizmetlerinden ötürü tüm personelimizle gurur duyduğunu belirterek, vatandaşlarımıza, Sancaktepe için her zaman, çeşitli alanlarda hizmete ve yardımlaşmaya devam edecekleri bilgisini verdi.