MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Gençlik, Manşet, Politika, Toplum » CHP gençliği örgüt çalışmalarına devam ediyor!
CHP gençliği örgüt çalışmalarına devam ediyor!


 

 CHP Kartal Gençlik Kolları yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız verdi. Kartal’ın 20 mahallesinde örgütlü olan gençlik kolları, bu örgütlenmeyi genişletmek amacıyla komisyonlar kurdu ve bu komisyonlarda görev alıp aktif çalışmak isteyen gençlerle toplantı yaptı.

CHP Kartal Gençlik Kolları Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Bşk.Yrd. GÖKHAN YÜKSEL;

’’ Daha önce var olan Basın-Yayın, Eğitim, İşçi, Eylem ve etkinlik komisyonlarımıza Kültür-Sanat, Ar-ge komisyonlarımıza da ekleyerek, örgütlenmemizi genişletip daha sistemli bir çalışmayla partimizin Kartal’da iktidarını sürdürmesine destek olacağız.’’ Dedi.

Gençlik Kolları Başkanı TOLGA GÖKCE konuşmasına Kartal’ın 20 mahallesinden komisyonlarda yer almak için katılım gösteren gençlere teşekkür ederek başladı. Cumhuriyet Halk Partisi içinde en temel amaçlarının siyaset yapmak olduğunu vurgulayan GÖKCE, gençlere verilecek Matematik, Türkçe, tiyatro, bağlama, gitar kurslarıyla onların sosyo-kültürel ihtiyaçlarına cevap verebilmeninde en temel amaçlarından biri olduğunu söyledi ve bu bağlamda bütün genç arkadaşlarımızı komisyonlarımızda görev almaya davet ediyorum dedi.

 

 

 

 

Etiketler: , ,
📆 10 Ekim 2013 Perşembe 15:53   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR