MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş, Politika, Toplum » Hilmi YAZICI Ak Parti’den Kartal’a talibim dedi.
Hilmi YAZICI Ak Parti’den Kartal’a talibim dedi.


Sancaktepe Belediyesi’nde Mali Hizmetler Müdürlüğü yapan Hilmi Yazıcı , Kartal Belediye Başkanlığına  Ak Parti’den Aday Adaylık müracaatı yaptı.

 

Ak Parti Kartal İlçe  binasında adaylığını ilan Yazıcı şu açıklamaları yaptı  ;’’Bizler,dünya lideri Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde hizmete talip olan hizmet erleriyiz. Taşıdığımız sorumluluk ve hizmet duygusu okadar ulvi ki,bunu anlatmaya söz ve kelimelerimiz yetersiz kalacaktır. 29 Mart 2009 tarihinde yapılan mahalli İdareler Genel seçimler sonucu Kartal İlçemizi muhalif bir siyasi anlayışa kaptırmanın hüznünü hisseden bir kardeşinizim.Kartal’ı tekrar Ak kadrolara teslim edecek,kaybedilen 5 yılın telafisini sağlamak amacıyla Kartal’ı dünya şehri İstanbul’un nezdinde örnek alınacak bir İlçe haline getirmek öncelikli hedefimizdir.

 

Ak-Parti-Hilmi-Yazıcı-
Bu hedefe ulaşmak adına,siz çok kıymetli Kartal’lı hemşerilerimizin,hizmetlerin en iyisine layık olduğuna inandığımdan,bu bayrak yarışında Kartal’da ”bende varım”diye büyüklerimden ve dostlarımdan aldığım destek ile bu yola arkadaşlarımızla birlikte  çıkmış bulunmaktayız.’’

Galeri
📆 25 Ekim 2013 Cuma 11:06   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR