MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Genel, Maltepe, Manşet, Politika » Edibe Sözen, Ak Parti’den Maltepe Belediyesine talip oldu!
Edibe Sözen, Ak Parti’den Maltepe Belediyesine talip oldu!


AK Parti Maltepe’de şok gelişme, bir dönem partinin medya ve tanıtımdan sorumlu genel başkan yardımcılığı görevini yürüten eski milletvekili ve MKYK üyesi Edibe Sözen Maltepe Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.

 

Maltepe’de AK Parti’den belediye Başkan aday adaylığı için sürpriz bir isim. AK Parti’de medya ve tanıtımdan sorumlu genel başkan yardımcılığı görevini yürüten eski milletvekili Edibe Sözen önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerde Maltepe’de Belediye Başkan aday adaylığı için partisine başvuru dosyasını teslim etti. İlçe Başkanı Kamil Barkır’a başvuru dosyasın sunan Edibe Sözen, Siyasetteki birikimlerini Maltepe’nin kayıp yıllarını telafi için kullanacaklarını ifade eden Sözen, Maltepe’ye ve Maltepeliye hak ettiği hizmeti götüreceklerini söyledi.  İlçe Başkanı Kamil Barkır’da daha önce hiç kadın aday adayı olmadığı yönünde vurgu yaptığını hatırlatarak şimdi partinin MKYK üyesinin Maltepe’de aday adaylığı için başvurmuş olmasını “Hayırlı olsun” diye değerlendirdi.

 

Kaynak: Maltepe Ekspres Gazetesi

Etiketler: , , , ,
📆 27 Ekim 2013 Pazar 16:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR