MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Flaş, Genel, Manşet, Politika » Balta, İslamiyet’i ortadan kaldırmak amaçlanıyor!
Balta, İslamiyet’i ortadan kaldırmak amaçlanıyor!


Saadet Partisi rutin toplantı!

Saadet Partisi Kartal ilçe Başkanlığı tarafından Muhtarlar, STK temsilcileri ve basın mensuplarına yönelik kahvaltılı basın toplantısı düzenlendi. Konuşmacı olarak Saadet Partisi GİK Üyesi Mustafa BALTA katıldı.

Açılış konuşmasını ilçe başkanı İmdat SEVİNÇ yaptı, GİK üyesi Mustafa BALTA yerel seçimler ve ülke gündemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Balta, İslamiyet’i ortadan kaldırmak amaçlanıyor!

Yenidünya düzeni sistemine dikkat çeken Balta, İslamiyet’in ortadan kaldırılmak istendiğine vurgu yaptı. Dünyadaki hak sisteminin yanlışlarla dolu olduğunu belirten Balta, “Şu anda yeryüzünde huzur yok. Şeytani bir şekilde kurulan yeni dünya düzeni insanları aldatıyor, sömürüyor.  Yeni bir hak arayış sistemine ihtiyaç vardır. Bu da 625 yıllık ecdadımızın sistemidir.

Bu şeytani düzende; imtiyazdan, çoğunluktan, güçten ve menfaatten doğan haklar vardır. İşte bunlar, bu sistemin temel sorunlarıdır.

Ancak olması gereken hak sistemi yaradılıştan, emekten, sözleşmeden ve hukuktan doğan haklar olmalıdır. İslam düşmanlarının kurduğu bu sistem tüm insanlığı kaosa ve mutsuzluğa itmektedir. Adalet ve huzur için bu sistem değişmelidir. Milli Görüş olarak hedefimiz bu bozuk düzeni değiştirmektir. Bu nedenle de halkımızdan destek istiyoruz.” dedi.

GİK Üyesi Balta son olarak da 81 il, 970 ilçe ve bin 600 civarı beldede yerel seçim taramasını gerçekleştirdiklerini, Saadet Partisi’ne yakışır belediye başkan adayları ile halkın karşısına çıkacaklarını kaydetti. Balta, İstanbul’a ayrı bir önem verdiklerini, seçimlere kadar yerel seçim taramasına devam edeceklerini açıkladı.

📆 28 Ekim 2013 Pazartesi 10:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR