MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Eğitim, Flaş, Toplum » Cumhuriyet’imizin 90.Kuruluş Yıldönümü Özel Ahmet Şimşek Koleji Eğitim Kurumları’nda Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı.
Cumhuriyet’imizin 90.Kuruluş Yıldönümü Özel Ahmet Şimşek Koleji Eğitim Kurumları’nda Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı.


Ulusal Onurumuz, Şanlı Cumhuriyet’imizin 90.Kuruluş Yıldönümü Özel Ahmet Şimşek Koleji Eğitim Kurumları’nda Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı.

 

Yetiştirdiği onbinlerce Atatürkçü aydın gençler ordusuna her yıl yenilerini katmakla onur duyan, Türkiye’nin ilk ‘ücretsiz’ kolejinde Atatürk’ün gençleri, Atatürk’ün Cumhuriyet’ini bir kez daha anmanın ve kutlamanın onurunu yaşadılar.

 

Ahmet-simsek-koleji-Cumhuri

HEP BİRLİKTE SESLENDİLER

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra yapılan konuşmalarda, okunan şiirlerde Cumhuriyet’in insan onuruna en yakışan yönetim biçimi olduğu bir kez daha vurgulanarak, Atatürk ilke ve devrimlerinin önemi ve vazgeçilmezliği dile getirildi.

 

Ahmet-simsek-cumhuriyet

“ATATÜRK’Ü LAFTA DEĞİL, YÜREKTEN ANLAMAK…

Ahmet Şimşek Koleji’nin Şimşek öğrencileri törene İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladılar. Törende 29 Ekim Cumhuriyet’in  kuruluşunun 90. Kurukuş yıldönümünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladılar.

Galeri
📆 30 Ekim 2013 Çarşamba 17:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR