MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş, Toplum » Kartal Belediyesi’nden Cumhuriyet Resepsiyonu
Kartal Belediyesi’nden Cumhuriyet Resepsiyonu


 

Kartal Belediyesi’nin düzenlediği “Cumhuriyet Resepsiyonu”, Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün eşi Feray Öz ile birlikte ev sahipliği yaptığı Cumhuriyet Resepsiyonu’na Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri Kadir Gökmen Öğüt, Celal Dinçer, Kartal Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Av. Kamer Gök, Kartal Belediye Başkan Vekili Ergun Öztaner, Kartal Belediye Meclisi 1.Başkan Vekili Taner Özdemir, Kartal Belediye  Başkan Yardımcıları Turgut Mermertaş, Gülseren Böyüktaş, Ali Rıza İkisivri, Meclis Üyeleri, Kartal Cumhuriyet Halk Partisi Kadın kolları ve Gençlik kolları, Kartal Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yazıcı, Türkiye Muhtarlar Derneği Konfederasyonu, Trakya ve Marmara Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Ceylan, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi  parti temsilcileri, Kartal Cemevi Vakfı Başkanı İsmail Saçlı, Kore ve Kıbrıs Gazileriyle çok sayıda vatandaş katıldı.

 

KARTAL-BELEDİYESİ'NDEN-MUHT

SANATÇILARDAN  MUHTEŞEM KONSER
Dünyaca ünlü piyanist Cana Gürmen muhteşem konseri  ile Kartallılara unutulmaz bir gece yaşattı. Bülent Evcil flüt, Rahşan Apay’ın viyolonsel’i eşliğinde piyanist Cana Gürman davetliler tarafından beğeni ile izlendi. Geceye damgasını vuran 10. Yıl Marşına sanatçılar ve resepsiyona katılanlar Türk bayraklarıyla birlikte eşlik etti.
Sahneye çıkan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Böyle önemli bir günde, Cumhuriyetin kurulduğu bu bayram günümüzde bizlere unutulmaz bir konser veren ve Cumhuriyet’i bizlere bir kez daha yaşatan ve her şeyden önemlisi bizlere Ata’mızı hatırlatan değerli sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, sanatçılara plaketlerini vermek için salonda bulunan davetlilerden CHP İstanbul Milletvekilleri Kadir Gökmen Öğüt, Celal Dinçer ve Kartal CHP İlçe Başkanı Av. Kamer Gök’ü sahneye davet etti.

 

CHP İstanbul Milletvekili Celal Dinçer, “Her şeyden önce böyle güzel bir geceyi bizlere yaşatan başta Belediye Başkanımıza ve çok değerli sanatçılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Biraz önce söyledim, unutturulmaya yüz tutmuş, unutturulmak için sinsice çaba sarf edilen Cumhuriyeti yaşatmak, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak için bu tür etkinliklere ihtiyaç var ve bu etkinliklerin desteğe ihtiyacı var. Biz bugün bunu yaşadık, sevinçliyim. Bütün çabalarına rağmen bu tür etkinlikler devam edecek, bize Cumhuriyeti unutturamayacaklar. Geçmişte coşkuyla kutladığımız o Cumhuriyet Bayramlarının tekrar yaşatılması dileğiyle emeği geçen herkesi kutluyor, herkese saygılar sunuyorum. Bu değerli şilti sanatçımıza vermekten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

 

Plaket töreninden ardından davetliler modern dans ve tango gösterileri eşliğinde yapılan kokteyle katıldı.

 

Galeri
📆 30 Ekim 2013 Çarşamba 17:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR