MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Politika » Kul, Diğer arkadaşlarımdan özür diliyorum ama, Kartal’da seçimi benimle kazanabiliriz!

Kul, Diğer arkadaşlarımdan özür diliyorum ama, Kartal’da seçimi benimle kazanabiliriz!Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Kul, Cevizli’de yaptığı toplantıda ilginç açıklamalar da bulundu.

Türkiye’nin en akıllı insanları solculardır

Bugüne kadar  sağ partilere oy veren seçmenlerimiz ‘ ya bu solcular vatan hainidir, bunlar bölücüdür ’ diye hep bizi bu şekilde suçlamışlardır. Bunlar devlet bürokrasiyi bilmez dediler. Bence Türkiye’nin en akıllı insanları solculardır. Çünkü zaten akıllı oldukları için solcu olmuşlardır. Solcu demek halktan yana olmak demektir.  Solcu demek toplumcu düşünce demektir. Toplumun tamamını düşünen insan demektir. Fakiri fukarayı düşünen insan demektir.  Komşusu aç yatarken tok yatan bizden değildir

Elimde AKP ile ilgili dosyalar var. Adaylık süreci kesinleştikten sonra onları tek tek açıklayacağım. Birer birer bunların kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim. AKP’li seçmenler adaylarla karşılaştıkları zaman onlardan hesap soracaklar.

Ben Kartal’ın adayı olacağıma inanıyorum. Bu inançlar çıktım yola.  Diğer arkadaşlarımdan özür diliyorum ama Kartal’ın seçimini benimle alırız.

Biz  adaylığımızın kesinleştiği ertesi haftası bütün Kartalla ilgili yapacağımız projeleri bilboardalarda 3 boyutlu resimleriyle Kartal’lı seçmenlerin beğenisine ve onayına sunacağız.  Bizim projelerimizin AKP’ye üstünlük sağlaması lazım. AKP seçimlerde müthiş para harcayacak. Onlarda parasal güçle biz yarışamayız.  Biz onlarla önce aklımızla yarışacağız.

Cevizlide insanların çoluk çocuğunu alıp oturacağı bir çay bahçesi yok, çocuk parkı yok, kreş yok. Bu nedenle buraya çocuk parkı yapacağız. Şuanda hayvan pazarının olduğu yere belki de Türkiye’nin en prestijli parkını yapacağız. Bu parkı görenler gelip bu parkı örnek alacaklar.

Kartal’da sinema kalmamış.

Bir zamanlar burada açık sinemalar vardı, yazlık sinemalar vardı. Biz burada Altın Kartal ödülü vereceğimiz bir sinema festivali yapacağız. Tabii ki bir sinemamız olacak.

Yoksul vatandaşlarımı fişleyeceğim.

Fakir, fukarayı fişleyeceğim. Kim yoksuldur, kim açtır, kim evine ekmek götüremiyor, kimin parasızlıktan dolayı suyu kesiliyor. Hepsini fişleyeceğim, bunların anası olacağım, bunların babası olacağım, bunların kardeşi olacağım bunların sahibi olacağım.

Etiketler: , , ,
📆 28 Kasım 2013 Perşembe 11:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR