MENÜ ☰
Ramazan Ayı
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Eğitim, Flaş, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Sultanbeyli Eğitim Bir Sen’e Bir Dizi Ziyaret

Sultanbeyli Eğitim Bir Sen’e Bir Dizi Ziyaret 

 

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Sultanbeyli Şube Başkanı Murat ŞİT’e bir dizi ziyaret gerçekleşti. Hem ülkenin sıcak gündemi olan seçimlerin yaklaşması hem de Öğretmenler günü olması dolayısı ile Türkiye’nin en büyük sendikası olan Eğitim Bir Sen Sultanbeyli Şube Başkanlığı yoğun bir ziyaret trafiği yaşadı.

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Şefik Erdem, ve beraberinde Vefa inşaat sahibi Ali İhsan Taşdemir ile Van İli ve İlçeleri Dernek Başkanı Cafer Kanpolat, tarafından gerçekleşen ziyarette Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Şefik Erdem, Sultanbeyli Eğitim Bir Sen’in çalışmalarını basından takip ettiklerini çok yoğun aynı zamanda çok güzel faaliyetler yaptıklarına şahit olduklarını ifade ederek İlçe Başkanı Murat Şit’i gayretli çalışmalarından dolayı takdir ettiğini söyledi. Sendikada ki başarılı faaliyetleri kadar okuldaki başarılarına da şahit olduklarını ve başarılarının devamını diledi. İl Meclis Üyesi olarak her zaman yanında olacağını hiçbir zaman desteğini esirgemeyeceğini ifade ederek,  şahsında bütün öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladığını belirtti. Şefik Erdem ve ekibini ağırlayan İlçe Başkanı Şit, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Şefik Erdem’e siyasi hayatında başarılar diledi.

Eğitim Bir Sen Sultanbeyli Şube Başkanı Murat Şit’i ziyaret ederek, “Öğretmenler günü dolayısı ile şahsınızda tüm sendika üyelerinizin ve tüm öğretmenlerinizin Öğretmenler Gününü kutluyorum” diyen Ak Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Aday Adayı Zekeriya Açıkgöz’ün ziyareti de sıcak bir atmosferde geçti. İlçe başkanı Şit, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek başkan adaylığının hayırlı olmasını diledi.

Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden Ali Can Doğru ve Fatih Mahallesi Mahalle Teşkilatı’ndan ekibi ile öğretmenler günü dolayısı ile Sultanbeyli Eğitim Bir Sen ilçe başkanı Murat Şit’i ziyaret ederek çiçek takdim ettiler. Ali Can Doğru, eğitimi ve eğitimciyi önemsediklerini toplumun felaha ermesinin öğretmenler eliyle olacağına inandıklarını söylediler. Sultanbeyli’ye birçok okul kazandırdıklarını bu yıl bile 9 yeni okul yaparak eğitime kazandıracaklarını söylediler.

Tüm okulları ziyaret ederek öğretmenler gününde öğretmenleri yalnız bırakmadıklarını ifade eden Saadet Partisi Sultanbeyli Kadın Kolları İlçe yönetimi, ilçemizin en etkin Sivil Toplum Kuruluşu olarak ta Eğitim Bir Sen’i ziyaret etmek istediklerini söylediler. Ziyarette İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Miroğlu ve yönetin kurulu üyelerinden İlknur Değer ve Hamide Özkan hazır bulundular. Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyen bir zihniyetin temsilcileriyiz diyen ilçe başkanı Miroğlu, parti olarak öğretmenleri önemsediklerini Türkiye Cumhuriyeti tarihinde en yüksek maaşı, Rahmetli Erbakan Hoca’nın iktidarı döneminde aldıklarını hatırlattı. İlçe başkanı şit, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.  Erbakan Hocayı rahmetle andıklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ertaş,Sultanbeyli Eğitim Bir-Sen ilçe Başkanı Murat ŞİT’i unutmayanlar arasında.  Öğretmenler günü dolayısı ile şahsında bütün üyelerini ve okul çalışanlarının “öğretmenler Gününü” kutladığını ifade eden Ertaş, hem sendikadaki hem okuldaki başarılı çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarınız dolayısı ile sizi takdir ediyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz, dedi. Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Şit, Şube Müdürünün Öğretmenler Gününü Kutlamaları için gerçekleştirdiği ziyareti dolayısı ile ziyadesiyle memnun kaldıklarını, Sendika üyelerim adına okul personelim adına çok teşekkür ediyorum, dedi. Şube Müdürü Ertaş’a “ben de üyelerimiz ve okul personelimiz adına sizin öğretmenler gününüzü kutluyorum diyerek bir buket çiçek takdim etti.

Etiketler: , , ,
📆 28 Kasım 2013 Perşembe 17:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR