MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Flaş, Gezi-Alışveriş, Toplum » Optimum Outlet İstanbul, 5. Yaşını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı
Optimum Outlet İstanbul, 5. Yaşını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı


Açıldığı günden bu yana, sevilen markaların ürünlerini ziyaretçilerine en uygun fiyatlarla sunan Optimum Outlet İstanbul 5. yaşını birbirinden renkli etkinliklerle kutladı. Rönesans Gayrimenkul Genel Müdürü Hasan Şimşek ile Optimum Outlet İstanbul AVM Genel Müdürü Nurettin Kumbasar’ın yanı sıra, Optimum Outlet İstanbul’un iş ortakları ve ziyaretçilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen kutlamalar unutulmayacak, eğlenceli anlara sahne oldu. Aynı gün Optimum Outlet İstanbul’da yapılan “Lezzet Sihirbazları” yarışmasının finali de, kutlamalara ayrı bir heyecan kattı.

Optimum Outlet’in düzenlediği ve ana sponsoru Tukaş olan “Lezzet Sihirbazları” yarışmasının büyük finalinde, ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç’in başkanlığındaki jüri dereceye girenleri belirledi. Finalistlerin hünerlerini sergilediği yarışmanın; 1.’si İzmir’den Bahar Erdoğan oldu. 3.000 TL’lik hediye çeki kazanan Erdoğan’ın ardından, 2. İstanbul’dan Hüseyin Metin Doğan ve 3. de Ankara’dan İlknur Çirkin oldu. “Lezzet Sihirbazları” yarışmasının 2.’sine 2.000 TL’lik hediye çeki ve 3.’süne de 1.000 TL’lik hediye çeki armağan edildi.

Optimum Outlet İstanbul’un 5. yıl etkinlikleri yemek yarışmasının ardından Meksikalı Mariachi Müzik Grubu’nun, ilginç kostümleri ve kıpır kıpır müzikleri eşliğindeki performanslarıyla sürdü. Mariachi Müzik Grubu verdiği müzik ziyafeti ile Optimum ziyaretçilerine, renkli bir konser izlemenin de keyfini yaşattı.

Optimum Outlet İstanbul’a gelen ziyaretçilerin uğramadan geçmedikleri buz pateni pisti ise kutlamalar çerçevesinde, Optimum’un muhteşem 5. yıl pastasının kesimine sahne oldu. Kutlamalar boyunca Optimum Çocuk Kulübü de “Boyalarla Şekilgeç Atölyesi ve Karikatür Atölyesi” çalışmalarıyla, çocukların yaratıcı yönlerini geliştirmelerine fırsat verecek faaliyetler gerçekleştirdi.

 

 

 

 

Etiketler: ,
📆 03 Aralık 2013 Salı 11:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR